Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: The Crims

  1. #1
    Guest

    Question The Crims

    Pozdravljeni,

    pozdravljen administrator, igro "The Crims" sem igral pred letom dni, ker pa mi je zadnje čase dolgčas, sem se odločil, da spet malo poigram stare "Crimse". Torej predlagam boljši prevod bolj slovničen (Vsaj naslovna stran), zmotilo me je predvsem "Prosim logiraj se"! Kakšna slovenščina. Pravilno bi bilo "Prosim prijavi se", prav tako bi se dalo bolje prevesti notranji del. Toda če je vse tako prevedeno v nekakšnem mešanem "slengu" mislim, da je bilo to namerno narejeno.Še bolj me zmoti, da ne moremo uporabniki Mobitelov (Brez naročnine),plačevati preko "Monete".

    Stran http://crims.biz/, katero je prevedel nejck666 - [email protected]! Bi bilo potrebno bolje prevesti in programerji bi mogli zagotoviti kodiranje znakov UTF-8.

    Ko prideš v zapor bi se lahko dodali smejkoti in emocije.To sicer sam ne moreš dodati, ob novi rundi pa bi to bilo mogoče ne?


    No navedel sem nekaj komentarjev na igro The Crims!Administrator ne vzemi vsega k srcu, toda to je pač iz moje strani.

  2. #2
    Guest

    Default

    1. pa kaj te tolko moti sej nisi pri uri slovenščine! Prevod je čist uredu .
    2. glede tega da ne moreš plačevat z moneto ker nimaš naročnine ni njihov problem oz pritoži se na mobitelu.
    3. Glede smejkotov pa je čist brezveze da so ker bi nekateri sam smejkote pošiljal pa bi blo vse preveč čičkasto
    LP

  3. #3
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Ja nekak se kr strinjam z prejšnim komentarjem, pa bom vseen dodal še svoje.

    Hm kr se tiče prevodov, zato smo odgovorni moderatorji, ki pa mamo vsak svoj način prevajanja, kr pa je to le TheCrims in zadeve vleče ne neko gangster oz kriminalno igro bi blo (moje osebno mnenje) prov smešn če bi ti pisalO, Prosim bodite tako prijazni in se prijavite! (mal sarkazma, upam da si dojel).

    Kr se tiče monete, kot je že dedk reku, pač tukej nima sam špil nobene veze, maš zato daopay, prek mobitela pač drugač k z moneto ne gre, moneta pa je na žalost samo za naročnike.

    "Stran http://crims.biz/" nima NOBENE veze z original TCjem. (hočem ti povedat da nimajo admini TCja 0! z raznimi kalkulatorji). Pač zadeva je samo pripomoček ki ga je naredu nek igralc za pomoč.

    Kar se pa tiče winkov, je pa dejstvo da slika zavzame več prostora kot črke, zamisl si kolk hitr bi šele pol delal, že zdej ni nwm kakšne ubijalske hitrosti serverjov, tolk da je to eno dodatne bv breme (spet moje mnenje, če ti je tolk da winkov jih pa klele limej zravn Čeprov se to kej hitr zna končat Vemo zakaj ane ).


    Aja pa še tole bi prpomu: "pozdravljen administrator"
    Administratorje boš dobu na angleškmu forumu, seveda boš pa moral svoje predloge tut napisat v angleščini tko k to počnejo tut vsi ostali.
    Last edited by nex191; 12-24-2008 at 05:31 PM.

  4. #4
    Guest

    Default

    Ti tut idi travian igrat Maš vse v knjižnem jeziku

  5. #5
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Slovenia
    Posts
    258

    Default

    moje mnenje:
    če bi se jebal, pa prevajal, bi vedli zakaj je tko prevedeno! xD

  6. #6
    Guest

    Wink

    men osebno je prevod dobr

  7. #7
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Slovenia
    Posts
    258

    Default

    Quote Originally Posted by xxcrimsekxx View Post
    men osebno je prevod dobr
    v sloveniji je tak al tak vse perfektno, razn določeni osebni to izostrujejo na najrazličnejše načine

  8. #8
    Guest

    Default

    Dahakka kako duhovito pa še strinjam se s tabo..!

  9. #9
    Guest

    Default

    marry X-mas to everyone

  10. #10

    Default .

    tudi zate sam js ga mam šele 7.1.2009

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •