Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Guest

Smile 30. Sezonu Kazanan

LeONtheProF
    Gangster
    Saygınlık: 1076170
    Ölüm: 4
    ---------------------------
    30. sezon türkiyede roundu kazanan LeONtheProF ' u tebrik ederiz

Guest

Tbr Burak sanırım bu bazılarına kapak olmuştur kendini bi halt sananlara.. stratejimiz ne burakcım en tepedeyken bırakmak en güzeli artık milletin kafasına bişiler dank eder belki :ç

we choose the winner whom we choose is winner

tekrar tebrikler Burak iyi ders verdin... Bildiğim kadarıyla sende bıraktın oyunu özel hayatında başarılar

Guest

Herkese teşekkür ederim... Sezon benim için ne kadar başarılı bittiyse bir okadarda üzücü bittiğini belirtmek isterim, bir kaç arkadaşın oyun oynadığını unutarak sarfettiği sözler, ve oyun olduğunu unutarak yılların emeğini ezen hareketleri bu sezonun tatsız anılarından biriydi. Yinede tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, bir çok kişinin yardımı oldu bana. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim. Dediğin gibi daha oynamayı düşünmüyorum vaktimin yetersizliğinden. Belki kısmet çok ilerde nostalji diye oynarım. Herkese iyi oyunlar. teşekkür ederim tekrardan...

Guest

Quote Originally Posted by Tribalenfeksiyon View Post
    Tbr Burak sanırım bu bazılarına kapak olmuştur kendini bi halt sananlara.. stratejimiz ne burakcım en tepedeyken bırakmak en güzeli artık milletin kafasına bişiler dank eder belki :ç

we choose the winner whom we choose is winner

tekrar tebrikler Burak iyi ders verdin... Bildiğim kadarıyla sende bıraktın oyunu özel hayatında başarılar
    tşkler aykut saol

Guest

tebrik ederim burak

Guest

Quote Originally Posted by Kursunkalem View Post
    tebrik ederim burak
    saol batucum, kral adamsın.

Guest

Quote Originally Posted by LeONtheProF View Post
    tşkler aykut saol
    ur wellcome bro her zaman ne demek whenever u need sth demek ki neymiş büyük lokma yiyip büyük söz etmemek gerekirmiş sonucuna böyle katlanırlar ve son bişi burak..

iyiliğe iyilik olsaydı koca öküze bıcak olmazdı bu sözü unutma başarılar..

Guest

top 20 int yapsaydın çok mutlu olacaktım ama yinede emeğine saglık.. tebrikler

Guest

Quote Originally Posted by LaStNaMeTR11 View Post
    top 20 int yapsaydın çok mutlu olacaktım ama yinede emeğine saglık.. tebrikler

Eğer vakit yetseydi adam akıllı sağabilseydik, 1.6m say vuruyoduk rahat ve en 16da olsa ilk 20 geliyodu... Fakat gecikmeler oldu biraz... Sağlık olsun...

Guest

ilk 3 e girenler skyp ta benle görüşüp yeni sezonda kredilerini alabilirler