Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: awaria :/

  1. #11
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Poland
    Posts
    25

    Default

    Quote Originally Posted by LastNinja1
    posłuchaj polandes

    straciłem ponad 1mln hery w tamtej edziebo mi mi kasy w dokach nie dało za sprzedarz, napisałem do damina, olał mnie - spoko

    zostałem wyssany pare razy - spoko moje błędy ze wziołem kukłe

    wjebali mi sie na konto - moja wina, miałem banalną podpowiedź do hasła -spoko

    czasem przy skokach jest synchro, spoko

    są lagi, trace bilety - spoko chodź już

    ale żebym nie m�gł sie ruszyć bo mnie wywala
    TO JUŻ KUURRWAA NIE JEST SPOKO

    ja nie wiem, po co ty walisz te posty, tobie sie ten stan rzeczy podoba? zr�b ankiete komu sie podoba brak możliwości grania?

    Mi w tej edzie wysaali 9 k stat i 2 mln hery i 1 mln amfy.
    M�wie spr�b�j na www3.thecrims.com
    Nie ty jedyny masz problemy.

  2. #12
    Guest

    Default

    last, wziales kukle itp, twoj problem. pograj wiecej nauczysz sie ich nie brac. Ja razem z Polandesem dzielilismy/dzielimy konto. Jednak jezeli wpierdziela ci sie facet wyssysa ci 8-9k stat tracisz 2 mln hery 1 mln amfy i w og�le cale konto, ktore mogles sprzedac za 70 zl(! MIALEM TAKĄ OFERTE!) To duza strata. I nie mow mi ze mialem latwą podpowiedz czy cos, tylko poczytaj inne topicki. Bylem zabezpieczony. Ale ty nie mozesz wymagac od Tc zeby nie bylo lag�w. Kazdy chce grać, nie tylko ty! dlatego są lagi! Chcialbym ci przypomniec ze ta gra jest międzynarodowa, i codziennie siedzi na niej conajmniej 12k osob. a to w "h���i". Mowisz ze wymagasz, bo placisz. A to Gooffno prawda. Placisz tylko za credo, i to tylko z twojej wlasnej woli, ze chcesz wyjsc ze szpitala czy wiezienia! a nie placisz za to ze grasz! Wiec nie wyzywaj ze wymagasz, bo kazdy wymaga. I poczytaj inne topicki. NIestety Admin�w gł�wnych memoxa i zeda to Wali!! Oni zarabiają na credo, a wali ich to czy sie cos psuje. naprawią za tydzien albo wysylają do roboty reszte! Przeciez jak ktos odejdzie od gry, przyjdzie zawsze nowy! wiec i tak maja czysty zysk! tym bardziej teraz, jak nie chodzą te kredyty na allegro, i kazdy chcąc posiadac credo musi wyslac sms pod numer...itp. Ja Bym wymagał, aby wprowadzili zabezpieczenia, bo wiecej ludzi sie spesza do gry, jak mu ktos ssa konto!! Za to przychodzą nowi i tak w nieskonczonosc. Aha i taka mala podpowiedz: Chcesz zakoncz kariere tc Wtedy lagi będą mniejsze Zawsze jednego mniej

  3. #13

    Default Re: awaria :/

    Quote Originally Posted by LastNinja1
    Ciągle mnie wylogowywuje, nie moge grać
    Zapłaciłem za kredyty więc żądam działającego produktu

    Admini i przedewszystkim moderotorzy, nie piszcie mi ze że taki temat już jest bo zadję sobie z tego sprawe.

    Taki tematy z mojej ręki będa sie pojawiały do momentu aż otrzymam w pełni wartościowy produkt za kt�ry płace, a nie jakieś nie działajace G....
    dołączam sie do tego nigdy jak gram nie było takiej sytuacji ,wog�le nie da się grać,nawet gdy sie zaloguję to i tak przy następnym ruchu mnie wywala

  4. #14
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Poland
    Posts
    25

    Default Re: awaria :/

    Quote Originally Posted by Monixonka
    Quote Originally Posted by LastNinja1
    Ciągle mnie wylogowywuje, nie moge grać
    Zapłaciłem za kredyty więc żądam działającego produktu

    Admini i przedewszystkim moderotorzy, nie piszcie mi ze że taki temat już jest bo zadję sobie z tego sprawe.

    Taki tematy z mojej ręki będa sie pojawiały do momentu aż otrzymam w pełni wartościowy produkt za kt�ry płace, a nie jakieś nie działajace G....
    dołączam sie do tego nigdy jak gram nie było takiej sytuacji ,wog�le nie da się grać,nawet gdy sie zaloguję to i tak przy następnym ruchu mnie wywala

    Powt�rze po raz chyba 100 setny.
    Czy to taka wielka rzecz zmienić server np na www3.thecrims.com a nie pisać, że żądacie działającego produktu?
    Jeśli nawet nie zapłaciliśćie za servery i za konto?

  5. #15
    Guest

    Default Re: awaria :/

    Polandes, powt�rz 101 raz...
    probowałem na wszystkich serwerach, zalezy od konta ... raz mnie wywala jednym kontem na tym innym razem drugie konto na www3 wywala

    co do kredo... może niekt�rzy są niedouczeni i łykają scieme od Admin�w na "odwal sie" ze wykupienie kredo to nic... TheCrims jest produktem - copyright 2004c jak to pisze na samym dole... kredo/paypall jest formalną płatnością...
    jak nie zapłacisz masz ogranicziny limit graczy i nie zawsze możesz grać,
    wykupując kredo uzyskuje pełny dostęp do gry... pieniądze wpływają do sp�lki zarządzającej grą... moge wykazać ze za pomocą sms przelałem pieniądze do sp�lki kt�ra mi za to oferuje produkt w full wersji, czyli z pełnym dostępem... płacisz żeby grać a nie tylko po to żeby szybciej ze szpitala wyjść... nie wierzysz to przeglądnij kodeks sp�lek handlowych i kodeks cywilny... przeczytasz, pogadamy... wiem co pisze...

  6. #16
    Guest

    Default

    @ LastNinja1 jak masz takie straszne problemy z serwerami to napisz PM do Zed7 lub memox ( po szwedzku lub angielsku). Innego wyjścia nie widze.

  7. #17
    Guest

    Default

    dlaczeg jak klikne na jakis klub lub aby sprawdzic panienki to mnie wylogowuje?

  8. #18
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by zastepowy
    dlaczeg jak klikne na jakis klub lub aby sprawdzic panienki to mnie wylogowuje?
    Spr�buj na innym serwerze grać.
    Ja polecam www3.
    Ale tobie może na innym lepiej chodzić , a na www3. może cię wylogowywać.

  9. #19
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Poland
    Posts
    25

    Default

    Quote Originally Posted by KeeS
    Quote Originally Posted by zastepowy
    dlaczeg jak klikne na jakis klub lub aby sprawdzic panienki to mnie wylogowuje?
    Spr�buj na innym serwerze grać.
    Ja polecam www3.
    Ale tobie może na innym lepiej chodzić , a na www3. może cię wylogowywać.
    Ja sprawdzałem wszytskie i wszystkie mi ładnie chodzą bez wylogowywania

  10. #20
    Guest

    Default Re: awaria :/

    Mnie też ciągle wylogowuje U mnie to sie zaczelo jakies 5 dni temu.Podpisy obok "rabunek", czy innych przycisk�w są po angielsku.Myśle, że im server nawala

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •