Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: bugy jak prasa

  1. #1
    Guest

    Default bugy jak prasa

    SLOVAK
    Neviem naco niekto spravi hru ked si ju nevie osetrit. Pravidelne prehravam v subojoch so sracmi, ktori maju o 7 - 10 000 bodov respectu menej, pricom mam max zbran, vyzbroj aj straze. Samozrejme akonahle mna napadnie niekto s co i len trosku vacsim respectom koncim v nemocnici. Nehovoriac o tom, ze sa mi uz 2 krat stalo, ze som skoncil v nemocnici hned po plastike ! Proste grc.....skoda casu ... s pozdravom MikeCobra

    ENGLISH
    Admins...fix your game.. I am permanently defeated by people with respect 7 - 10 000 lower than mine. I have max weapon, armour and guards. Of course I am defeated and in hospital after every atack of cocksucker with little higher respect than mine. Do not let me forget that I ended in the hospital twice right after plastic surgery ! Regards MikeCobra

  2. #2
    Guest

    Default

    Takze respekt mozes mat aj ako na 45000 ale ked mas male staty tak sa moze stat moj pripad ze 45000 respekt odjebe aj hrac s 8000 respektom kokial ma take staty. Pri subojoch zalezi len na statoch a nie na respekte. Rozhoduju tam sila, tolerancia, zbran a zbroj a este opotrebenie zbroje. Ochranka ti je nanic ta ta chrani respektive tvoje budovy, slapky alebo bar pred sabotazov. Pri utoku nehraju ziadnu rolu.

    A zadruhe ak nemas dost rychle pripojenie alebo ak server laguje obvykle ked je tam vela ludi naraz tak nemas sancu mozno nakliknes ze plastiku a tvar ale skor ako ti macknes protivnik s rychlejsim netom klikne skor a ani plastika ti nepomoze. Alebo da GA a ty mozes dat aj 1000 plastik ale ak naplanoval GA skor ako si dal plastiku niet uniku.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    no hej, mike cobra... Rešpekt je nanajvýš vodítkom k odhadu sily nepriateľa...

    Nenapadlo ťa, že problém bude skôr na tvojej strane? So silou 200 nevyhráš nad silou 2000, aj čo by si mal rešpekt o 50 000 vyšší...

    Veľa úspechov a zábavy v ďalšom objavovaní zákonitostí hry praje

    M.

  4. #4
    Guest

    Default

    sorry ale si tu napisal jeden veky blud v prvom rade musis mat aj dajake staty ked chces vyhravat suboje a nie len respekt mat ktory ti je v subojoch na hovno...nemozes pocitat s tim ze ostatny maju respekt len s penazi jak ty a dufat ze ich zbijes ked mas mizerne staty

  5. #5
    Guest

    Default

    Vsetky co ste napisali hosi beriem, to s tymi statmi som zistil az teraz....( hram to prvy mesiac ) v kazdom pripade blbost je akurat to, ze kopa ludi si narobi 50 kukiel, necha ich vyrast, potom ich zmlati a tak ziskava staty. Ak by mala byt hra skutocne zaujimava kazdy by mal mat iba jednu identitu. Totizto mam otestovane, ze pri normalnom sposobe hry kde sa clovek vyhyba konfliktu a len kradne a zbiera urodu z tovarni moze mat pri respecte 16000 cca 3000 honodotove staty. Takze ked mam staty 3000 a sunda ma niekto s respectom 7000 tak je jasne ze otlka vlastne kukly vacsinou. To znamena hru nevyhrava sikovnejsi alebo ten s lepsou strategiou, ale ten kto ma cas tu sediet 20 hodin a mat kopu identit. Tym padom ma to prestalo bavit. Aj tak dakujem vsetkym za radu a prajem vela zabavy ! :P

  6. #6

    Default

    odhalil jsi to spravne!

    Na to ze to hrajes jak rikas teprve mesic tak klobouk dolu. Nekteri toto nechapou ani po pulroce

  7. #7
    Guest

    Default

    No ale potom by to nebola taka zabava. A inak ked len kradnes tak pri respekte 16000 mozes mat aj 13000 staty bez toho aby si mlatil kukly. Odskusane a overene na singel kradeziach v 8 kole.

  8. #8
    Guest

    Default to Cylon

    To bol dobry vtip co si napisal Cylon Ze 16 000 respect a 13000 staty bez kukiel len s kradezami Hral som to tu skratenu rundu a teraz sme to hrali dvaja s kamaratom takze o tomto ma nepresvedcis.On sa nebije vobec, len kradne. Ma respect 16000 a staty okolo 3200. U mna to malo rovnaky priebeh kym som sa nezacal otlkat. Neviem ci Ty vykradas Billa Gatesa ale len pri kradnuti, bez gangu, s jednou identitou bez bitiek take staty mat pri takom respecte nemozes. Neni som odbornik na hru ale mam oci v hlave. Kupit si stat body v Nemocnici tiez nema zmysel lebo ceny su viac menej eliminacne a poklesom penazi Ti klesne aj respect. Takze ako som napisal...50 kukiel, klikat jak sialenec cely den az kym Ta z toho neodvezu do blazninca a ked su kukly dobre, vymlatit ich. Skoda, keby mohol hrat kazdy iba s jednym hracom hra by splnila moje " strategicke " ocakavania a bolo by to zaujimave. Takto vyhrava ten, kto ma najviac casu a najviac identit( a samozrejme viac identit = viac prijmov pre programatorov ). Caute a hrajte ak Vas to este bavi, mna po tomto zisteni zial uz prestalo

  9. #9
    Guest

    Default

    Ja sy nerobim srandu. Respekt som mal maly bo som mal prachy v tovarniach a *****ch. Da sa dokazat za 2 real hodiny s respektu 5 na 1300 s 800 statmi tiez dokazane. A ked som vybral drogy tak som mal o nieco vyssi respekt ale tych 16000 a 13000 statov som mal pred koncom a pred predanim drog.

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Cylon1
    No ale potom by to nebola taka zabava. A inak ked len kradnes tak pri respekte 16000 mozes mat aj 13000 staty bez toho aby si mlatil kukly. Odskusane a overene na singel kradeziach v 8 kole.
    ty to hrajes uz od 8 kola wau, a ze te neznam?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •