Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 47
    Guest

Quote Originally Posted by ChibiKawaii View Post
    34.Sezonda profile resim koymak için;
    ilk önce Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim girin sonra upload etmek (yani resmi yüklemek için) resminizi secin ve yükle dedikten sonra 5 tane link cıkcak en alltakini alın ve foruma gelin forumda xxxx yanda verdiğim link arasına yani xxxx olan yere yapıştırın en alltaki link sonra ''img'' yazan yerdeki sadece a'larını silin ve gönder deyün olsun bitsin...
    Örnek: [aimg]http://i0904.hizliresim.com/2009/4/1/1852.jpg[a/img]

Yada TCde Resim yüklediğinizde size linki vericektir onu kopyalıyıp profil yerine yapıştırın düzenlemedeyken
    Bilgilendirme için teşekkürler

Guest

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post

Bilgilendirme için teşekkürler
    Önemli değil başta Yazılanı biraz değiştirip 34.Sezondaki Profillere göre uyarladım o kadar

Guest

Önemli değil başta Yazılanı biraz değiştirip 34.Sezondaki Profillere göre uyarladım o kadar
    Tamam bende senın yazını diğer topic in ana sayfasına yerleştirdim herkez yararlanabilsin diye

Guest

İşte Son Model Profil Yapımı Karşınızda = )

Guest

İşte Son Model Profil Yapımı Karşınızda = )
    Tebrikler güzel olmuş

Guest

Bu şekilde Profil yapmak daha kolay ve eğlenceli = ) Bu Şekilde Profil İsteyen Olursa Bana Söylesin

profile gif resimleri konulsaydı yani hareketli resimler çok iyi olcaktı ama ...

Guest

Quote Originally Posted by Wannpire View Post
    profile gif resimleri konulsaydı yani hareketli resimler çok iyi olcaktı ama ...
    evet güzel olurdu bide videolar müzikler vede kayan yazılar konusaydı = ) Facebook'a çevirdm bnde xD

Guest

evet güzel olurdu bide videolar müzikler vede kayan yazılar konusaydı = ) Facebook'a çevirdm bnde xD
    Ozaman oyun bukadar video müzik ve kayan yazıları desteklemez site çöker veya cok agır calısırdı şu an bile bbcode ile yapılan resimler acılınca site kasıyor

Guest

Haklısın Alt Tarafı Oyun Oynuyoruz O kadar Profil Destekli Olmaması Normal = )