Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Guest

    Default Potřebuju zjistit uživatele // 4 zigac

    Zdravim. Jsem úplně blbej, protože jsem musel přejmenovat kuklu (dřív můj hlavní) a zapomněl jsem dát na jinou kuklu její nick aby mi ho nikdo nesebral. Prostě mi někdo ukradl nick Bigem4Ever a já potřebuju vědět, z jaký ip se teď na něj někdo přihlašuje a na jaký další (head) account se přihlašuje, abych věděl, koho mám poprosit o vrácení. Snad jsem to napsal dost srozumitelně. Děkuju

  2. #2

    Default

    Cau Bigeme,

    pokusim se to zjistit, ale nevim jestli mi tuto informaci admini reknou, protoze poskytovani techto informaci je velmi citlive a nechteji je rikat.

    V kazdem pripade se o to pokusim, ale nic moc si od toho neslibuj.

  3. #3
    Guest

    Default

    Najvecsia sranda je Bigeme ze ja som si zmenil nick pred 3 dnami a este my ho nikto neukradol

  4. #4
    Guest

    Default

    Zigac: jj zeptej se pls. Nechci vědět nic jinýho než jaký je hlavní nick toho co mi ukradl profil. Nehodlám toho nějak zneužít a potom ho napadnout za to že mi ukradl nick, ale chci ho jenom poprosit aby mi ho vrátil. Ostatně je to moje blbost.

  5. #5
    Guest

    Default

    VYŘEŠENO!!! Podařilo se mi zjistit kdo to je, tak jsem mu napsal a na icq jsme se domluvili. Svůj nick mám zpět

  6. #6

    Default

    OK

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •