Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 7 of 15 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 150
    Guest

zel diyorum ki bana bi yerden tanıdık gelio zel pro...... intense uo shard rLzzz!!! hatta bi ara aynı guilddeydik Chaotic Calm ayrıca ben Rapala SonTurk htrlarsn belki.

bende thecrims kasıcam gibi ama tam emin deiğilm msn açamıyorum şuan sen eklesen daha iyi olur ordan knuşuruz...

msn: [email protected]

Guest

Bende Ceteye Gircem Ayrıca Bende Uo oynuoRum Undeath Pvp Crasher pvp

Nick :thek1nq07
    Msn :[email protected] oOO Olmuo
    İsim LcaY
    Last edited by Thek1nq07; 12-18-2008 at 09:31 AM.

Evet tanıdım seni

ben suan arcanum oynuyorum

bu arada beyler ben kimseyi ekliyorumurum bu arada forumu takip edin kuralları yazdım yazıcam foruma !

Guest

bnde fk için admımı yazdırmak istiorum xZelx gerçekten güzel bi düşünce !!!

Guest

Nick:Shadow4Fun
    Msn:[email protected]
    İsim:Gökhan

Guest

Bu Çete Ac Dönsün qeLin Yanıma FazLa DeiL Up dan Sonra SağıLır BunLar...
    seqo Kardeşim,qüzeL söyLemişsin qöLe maya Tutturmak BiLe Daha koLay...iLLaki Bir cLonum oLur Çetede İnş. Başarırsızınızzz :P

Guest

ben dırek lıderden suphelenırım toplayıp sagıcakmı dıye ıcındekılerdende sımdıden dunku cocuklar bıle klonum olur dıyo ıcerde herhalde mudavımlerınde agzı sulanmıstır ama bence lıder once oyunu ogren derım bır takım bole kurulmaz he tr ac cetesı olucak dıyosan o olur guzel eglencelık olur ama ılerde yıne sagılırsınız zaman gecırır bol kufur ve sınır harbı yasarsınız fk cetesı trde 100gun bıle zor olur oynıyan sayısı az ama tr dede cetelr ınsanalr cogalırsa tr ıcın cok ıyı olur inş. ıyı olur kolay gele

Ya anlamıyorum neyi süzüyüsounuz surda doğru düzgün iniglizce bilen yok gidip FIL'lere gelin bizde süzülcek cetemi var diceksiniz zaten yeni sezona kim kascak kim kasmıcak görürüz siz anca sağ soldan süpelenmeyi bilirsiniz suraya yazdıranlardan 5 kişi bile cıksa biz fk atarız oyunu bilmiyen diyen arakdaşa 2.5 senedir oynuyorum rekor say'ım 95278 yaptım gecen sezon !

ya biz ilk sezondan kasmaya başlarsak kimse bize dalacak güçte olamaz ztn

Quote Originally Posted by iboxx2 View Post
    ya biz ilk sezondan kasmaya başlarsak kimse bize dalacak güçte olamaz ztn
    +1

yani ilk doğru düzgün kasan türkler varken sizmi bir kaç kişimi süzücek ceteyi tabi gidip başka ülkelerdekilere kişilere anlatırsanız SİZİN TÜRKLÜNÜZDEN ŞÜPHE DUYARIM !!!

Tags for this Thread