Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 15 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 150

ekliyorum okey !

Hacker0zzy

Guest

nick- JahrakaL
    msn- [email protected]
    benide eklersen sevinirim İD yukardaki gibi

Guest

oyundaki nickimde reenuei benide eklerseniz sevinirim...

Hepiniz Ekledim ... Rahat Olun Yeni Sezona Görücem BU Arada Yeni Kurallar Kurucaz ! Uymuyanlar Malesef Bizden Ayrılcaklar !

Guest

inş bunların hepsi fk cıkarabilir bence adamların özgeçmişlerini bi inceleyip öyle al takıma bunların yarısı fk cıkarsın modlugu bırakırım

Guest

lider , aga sen basta yanlış yapıyosun adamlara 2-3 hesap kassak hepimiz yeter diyosun.. 2-3 hesapla fk çıkaramaz bu adamlar

Belirli saatlerde kascaz isteyen 10 char kasar isteyen 1 ondan baska gitsin ne kasrsalar kassınlar burdaki nick'ler tkt'nin üyelerinin nickleri bunrdakilerdne baska kimseyi almıcaz yani söle dicez her akşam 9:00 online olucaksınız yapalım zaten fk yapmamız zor doğru sölüyüsunuz maksat oyun eğlence arkadaşlık olsun hırs değil bizimkisi eyer öle olursa ne cete nede ben kalırım ortada

saati belirlicem arkadaşlar o saate online olmayanlar atılıcak söliyim önceden gerekcesi olanlar sölesin...

Guest

Quote Originally Posted by xZeLx View Post
    Belirli saatlerde kascaz isteyen 10 char kasar isteyen 1 ondan baska gitsin ne kasrsalar kassınlar burdaki nick'ler tkt'nin üyelerinin nickleri bunrdakilerdne baska kimseyi almıcaz yani söle dicez her akşam 9:00 online olucaksınız yapalım zaten fk yapmamız zor doğru sölüyüsunuz maksat oyun eğlence arkadaşlık olsun hırs değil bizimkisi eyer öle olursa ne cete nede ben kalırım ortada

saati belirlicem arkadaşlar o saate online olmayanlar atılıcak söliyim önceden gerekcesi olanlar sölesin...
    GüzeL düşünce aferim sana nerden cıktın lem sen forumu senlendirdin ibiş xD

Guest

Bi cacık olmaz bu çeteden...

Sen halinde takıl senn gibi geri düşünceler yüzünden bir türk cetesiyok bakıyorum dream team bt herkez kankalarını alıyor ona buna sayıyolar bende yeni bir cete kurdum inş artıcaz artıcaz bak bi sezon bitsin herkez foruma akın etcek o zaman gör !

Tags for this Thread