Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Tavşan Modu

Default Tavşan Modu

Bu Neyin nedi okudum ama anlamadım ?

Guest

tavşan modunu şöyle açıklayayım sana.. tavşan modu hesaplara birden fazla kişinin güvenilir hesap dışında girmesini saglar.. bir hesabı tavşan moduna soktuysan o hesabın şifresini istedigine verebilirsin , onlarda bu şifre ile hesaba rahatça girebilirler.. Bunun sonucunda hesap banlanamaz.. Çünkü kurallar ihlal edilmemiş olur

Ama şunu sakın unutmayın tavşan moduna geçen bir hesap istatistiklerde yer almaz.. yani türkiye de birinci bile olsanız listede gözükmezsiniz.. Iyi Oyunlar

Yani hani oyunu 1 bitirenler bitti anda tavşan moduna alıp şifreyi yayınlayaiblirler dimi ?

Guest

Quote Originally Posted by zel1 View Post
    Yani hani oyunu 1 bitirenler bitti anda tavşan moduna alıp şifreyi yayınlayaiblirler dimi ?
    Yok öyle değil şifre yayınlama yok tavsan modu profesyonel oyuncular clon kasarlar ya işte clon kasarken düz şifreyle girilmesi yasak en okadar clona da güvenli hesapla girmek zor oldugu için bu düzenleme getirildi bu düzenlemeyı kurunca clonların sıralamada yer almıyor ve şifre verdigin herkes girebiliyor tavsan modundakı adamlarına ceza yemıoyolar

Guest

Özetlemek gerekirse ;

* Tavşan modu açılırsa bir daha geri getiremezsin ( Hep o modda kalır. )
    * İstatistiklerde yer almaz ( O hesap )
    * Şifreyi verdiğin herkes hesaba girebilir : ki bu da görüldüğünde o kişilerin ceza almasını engeller..
    * Tavşan Modu çok saçma diyenlere ; Bu mod ile arkadaşlarınızla hesabı ortak kullanıp, ceza almazsınız.Stat toplayabilir, sonra as'a aktarabilirsiniz Öyle düşünün.. ( Yani sanırım böyle: hiç kullanmadım ama.. hehe )

*** Bilgilendirme yaptım ; çünkü msn'den biri anlamadığını söyledi : Bende açıkladım okusun diye

Guest

Butona tıkladıgın zaman hesabın tavşan moduna kurulmuş olacak.Hesabın tavşan modunda oldugu zaman onu istedigin şekilde birileriyle paylaşabilirsin.Bir tavşan hesabı her türlü kurallar tarafında korunmamaktadır , istisnalar dışında kuralları takip etmek zorunda değilsin.

tavşan modunda ki hesaplar oyun istatistiklerinde yer almıyacak ve bu nedenlede sezonu kazanamayacak.

Not! Bu hareket değiştirilemez ve telafi edilemez.Bir tavşan modunda ki hesap normal moda geri çevrilemez!

Uyarı! Bu seçenek sadece deneyimli oyuncular içindir

Guest

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post
    [B]
    Uyarı! Bu seçenek sadece deneyimli oyuncular içindir
    Adamlar beni anlatıyor.

mesala siz klon kasarken tavşan yapıyomusunuz ?

Guest

Quote Originally Posted by xZeLx View Post
    mesala siz klon kasarken tavşan yapıyomusunuz ?
    evet tavsan modu daha mantıklı

Guest

tek kişi kasıyorsan tavşan yapmanın anlamı yok , eger birden fazlaysanız tavşan moduna geçmelisiniz.