Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1
    Guest

    Exclamation Pomuzcie prosze!

    Jestem nowy i mam problem. Stracilem prawi cala energie i nieweim jak ja naladowac. Po 2 kupilem w szpitalu tabletki na sile jak je uzyc pomuszcie prosze o szybka odp.

  2. #2
    Guest

    Default

    Musisz iść zaćpac w klubie, albo czekać jak energia sama Ci sie "zaladuje"
    Kupujac "tabletki na sile" dokupiles sobie stat.

  3. #3
    Guest

    Default

    Dzięki ale jak znalesc klup. Po 2 jak zarobic kase na poczatek i jak grac bizmesmenem?

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by NomekZiom View Post
    Jestem nowy i mam problem. Stracilem prawi cala energie i nieweim jak ja naladowac. Po 2 kupilem w szpitalu tabletki na sile jak je uzyc pomuszcie prosze o szybka odp.
    otóż pomogę:

    POMÓŻCIE pisze się przez Ż i Ó mam nadzieje ze pomogłem

  5. #5
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Quote Originally Posted by NomekZiom View Post
    Dzięki ale jak znalesc klup. Po 2 jak zarobic kase na poczatek i jak grac bizmesmenem?
    1) Kase możesz zyskac przez wykonywanie pojedyńczych i grupowych skoków, Twoje dziwki zarabiaja pieniadze, Twoje budynki produkują towar, który możesz potem sprzedać i zdobyć pieniądze.
    2) Możesz zmienić swoją profeje poprzez kliknięcie na swoją aktualną profesje w prawym górnym rogu ekranu, na swoim panelu gracza..profesje możesz zmienić płacąc gotówką(cena zależy od wysokości Twojego respektu) lub po zapłaceniu 5 kredytów.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  6. #6
    Guest

    Default

    Dzięki ale mam jeszcze 1 pytanie jeśli kupie plantacje marichuany co oznacza Ilość/dzień np. 15?

  7. #7
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Oznacza to że w ciągu 1 dnia crimsowego jedna fabryka jest w staniu wyprodukowac 15 jednostek dragów.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  8. #8
    Guest

    Default

    A co muszę posiadać żeby napaść na staruszkę bo jak ja atakuje to zawsze przegrywam??

  9. #9
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Musisz miec odpowiednią średnią do napadu,sprawdź kalkulatory na stronach które zostały przypięte do strony z bajerami TC.

    Jak masz na początku po 5 statystyk i 150$ to kupujesz kij lub pieluche i możesz napad na staruszke
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by FasoL View Post
    Oznacza to że w ciągu 1 dnia crimsowego jedna fabryka jest w staniu wyprodukowac 15 jednostek dragów.
    Tylko dodaj to ze przy inteligencji równej minimalnej statystyki.
    Chodzi o to czym wyższa inteligencja tym wiecej Twoje budynki produkują.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •