Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 63
  1. #21
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by STEC0 View Post
    w zyciu Cie w Saints nie widzialem a gralem do 10 edy ^^
    a ja twoj nick kojarze, ja grałem jakos od 8-9 edy z Ciareckim, michasiem, Hoffmanem, Evonnem, Shingim, Jankiem, chopinem, Madem, kaha81, Sindii, papasmerf, xymi, BW, Luca, Swakidem, Amka, Mayką, Wernem, etc.

    mozesz sie zapytac tych osob ^^

  2. #22
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kemot90 View Post
    a ja twoj nick kojarze, ja grałem jakos od 8-9 edy z Ciareckim, michasiem, Hoffmanem, Evonnem, Shingim, Jankiem, chopinem, Madem, kaha81, Sindii, papasmerf, xymi, BW, Luca, Swakidem, Amka, Mayką, Wernem, etc.

    mozesz sie zapytac tych osob ^^
    Mad przestal grac przed eda nr 9 na bank o ile nie wczesniej, Evonn poszedl do woja, papasmerf tez wczesniej zakonczyl Swakid sie nie liczy Hoffman dal sobie spokoj eda8, Amka jest niesmiertelna i grala i grala i grala...
    ps. moglo mi sie pojebac przez mnogosc edycji i to ze siedzialem na czacie nawet nei grajac
    ps2. jaki miales nich w grze/na czacie moze mi cos zaswita

  3. #23
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by STEC0 View Post
    Mad przestal grac przed eda nr 9 na bank o ile nie wczesniej, Evonn poszedl do woja, papasmerf tez wczesniej zakonczyl Swakid sie nie liczy Hoffman dal sobie spokoj eda8, Amka jest niesmiertelna i grala i grala i grala...
    ps. moglo mi sie pojebac przez mnogosc edycji i to ze siedzialem na czacie nawet nei grajac
    ps2. jaki miales nich w grze/na czacie moze mi cos zaswita

    wlasnie w tych edach rządził hoff Mad tez costam stukal i siedzial na czacie

  4. #24
    Guest

    Default

    stec0.. troszke zes sie w czasie zagubił ja do woja poszedłem w sierpniu 2007 to to było grubo po 18 edzie pozdro.. i pozdro ziomy z ed 5-8

  5. #25
    Guest

    Default

    heh jest jeszcze troche saints, kliczek jeszcze chyba gra ale nie pamietam czy on byl w saints♦ Cziterzy caly zycie od 5 edycji chcialem do nich dolaczyc i nigdy mi sie nie udalo

  6. #26
    Guest

    Default

    nigdy nie czitowalismy bugi.. zdarzały sie.. kazdy kto mógł to korzystał.. a naprawde.. po prostu bylismy w to nie do wyje... a co najwazniejsze bylismy mega zgrani to była ekipa swoich ludzi

  7. #27
    Guest

    Default

    no co prawda to prawda, ale i tak podziwiam takich ludzi ktorzy przynajmniej zmienili ta gre troche, inaczej te wojny z RA i Saints nie bylyby tak swietne gdyby nie chlopaki z saints.

  8. #28
    Guest

    Default

    evonn no moglo mi sie nieco poprzestawiac tyle czasu juz minelo hehe, paka byla zajebista i w sumie do tej pory mamy kontakt i z wiekszoscia w cos ramy i wymiatamy
    a na bugach jechaismy tak jak wszyscy tylko ze my ich szukalismy (sam kilka znalazlem hehe)

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kemot90 View Post
    a ja twoj nick kojarze, ja grałem jakos od 8-9 edy z Ciareckim, michasiem, Hoffmanem, Evonnem, Shingim, Jankiem, chopinem, Madem, kaha81, Sindii, papasmerf, xymi, BW, Luca, Swakidem, Amka, Mayką, Wernem, etc.

    mozesz sie zapytac tych osob ^^
    Kemot jak zwykle sciemniasz :P:P:P

  10. #30
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kamysia View Post
    Kemot jak zwykle sciemniasz :P:P:P

    hahaha kamila xD jak ściemniam?? a co to był za gang co nim rzadził hoff? i pamiętna akcja z herą ciary :P

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •