Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27
  1. #1
    Guest

    Default Prijava za acc SRBIJA

    ajde posto je sale zatvorio staru temu ja sam otvorio novu...
    nek se prijave svi koji oce da ucestvuju.verujete tako je najbolje da nije ne bi vam ni predlagali ovo tako da bi bilo dobro da se prijavi sto vise ljudi....bez rasprave samo prijave

  2. #2
    Guest

    Default

    ja sam za i nadam se da ce biti jos prijava za acc SRBIJA!!!mogli bi stvarno vise da udjemo u tih top 20

  3. #3

    Default

    jel si video sale legenda ne trpi kreativnu misao i ugasio topic

  4. #4

    Default

    znate da sam za akciju, ali da li to ima smisla dok je ovakva cenzura i jednoumlje

  5. #5

    Default

    salim se naravno, ja sam za, ali mozda ne bi bilo lose da smislimo neko ime za acc, da nam ne banuju ovo srbija

  6. #6
    Guest

    Default

    za sad nas ima 5.ako je neko jos neko zainteresovan da pravi statse nek se prijavi

  7. #7
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Mislim da će biti vrlo teško da se uđe među prvih 20 na svetu, štaviše nemoguće još uvek.... Ja sam 17-tu rundu igrao sa 15-tak zečeva i skoro bez AC-a sam imao 220k respecta... Više puta mi se dešavalo da mi padaju statsi za po 5-6k čak su moju bandu GA i tu sam pukao oko 20k na sve statse!!! Ideja generalno nije loša ali je trenutno neizvodljiva!!!

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kraguj
    salim se naravno, ja sam za, ali mozda ne bi bilo lose da smislimo neko ime za acc, da nam ne banuju ovo srbija
    Nece niko da banuje nalog koji se zove SRBIJA, to je nasa zemlja...

  9. #9
    Guest

    Default

    pa mislim da nas ima dosta jos ce se neko sigurno pridruziti kad vidi da smo jaki

  10. #10
    Guest

    Default

    Uff teško če biti ime toga accounta Srbija ili Serbia, sve je zasedeno
    Treba vam novi nick, možda Serbians ?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •