Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
  1. #21
    Guest

    Default

    sto bi bio problem rekao sam sto vise to bolje sto nas je vise to ce glavni acc imati jace statse

  2. #22
    Guest

    Default

    I ja cu samo da neko objasni detaljno sta treba da se radi posto u sustini kapiram ali ne znam sve detalje.

  3. #23
    Guest

    Default

    pa veoma je prosto igras sa nekoliko zeceva i budzis im ocene i kad ih nabudzis doniras ih glavnom acc-u da bi mogao brze da se razvije

  4. #24
    Guest

    Default

    ajde dodajte me na msn da se dogovorimo oko acc
    [email protected]

  5. #25
    Guest

    Default a zasto

    a zasto jedan account zeznite to da budzimo ajde da nabudzimo 1 gang nash pa da bude u top 10 da imamo vise jakih ljudi i ono da svi sa ovih krajeva udju u taj gang i imamo 20-40 i vishe igracha ako ima pa ono svako po par 100k respa pa budemo neko i nesto

  6. #26
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default Re: a zasto

    Quote Originally Posted by Vicenzo187
    a zasto jedan account zeznite to da budzimo ajde da nabudzimo 1 gang nash pa da bude u top 10 da imamo vise jakih ljudi i ono da svi sa ovih krajeva udju u taj gang i imamo 20-40 i vishe igracha ako ima pa ono svako po par 100k respa pa budemo neko i nesto
    Zato što će taj gang da popije batine i onda će ljudi da se smore....
    Znam iz ličnog iskustva pošto sam bio u gangu i pukao preko 20k statsa(od svega po 20000) samo zato što je neko ostavio crvene u rel-u...
    Gang se formira isključivo kad se radi AC i na kraju runde tako da nemoj da se zalećeš bez veze!!!

  7. #27
    Guest

    Default

    dajte bre ljudi ucu ja u gang ali mazuma dobro kaze tu trebaju ljudi koji imaju puno resp e onda je dobar gang

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •