Tam çeviriyi yapıyorum, beyler ! Okuyun işte hazırdan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Round 32 starts on Friday 26th of December 18.00 (6 pm) GMT+1 or 17.00 (5 pm) UTC.

Changes:

* Stats-prices at hospital evened out (balanced).
* Number of transactions left shown at drugdealer.
* Small bugfixes.

Make sure you've set you alarm clock and have permission from your parents to stay up late because it will be a loooong hot snowing night !
Happy gaming & Marry Christmas !!

Türkçe'ye çevrilmiş hali :

32.Round 26 Aralık Cuma 18:00'da başlıyor.Tabi Türkiye GMT +1 hesabından 1 saat ilerde başlayacak : yani bizde 18:00 , 19 :00 olduğundan ; Türkiye'de 32.Round 26 Aralık Cuma 19:00'da başlayacak..

Düzeltilenler [ Değiştirilenler ] :

* Hastanedeki stat fiyatları ( Kuvvet vb. alıyorsunuz ya işte o.. ) dengelenmiş..

* Uyuşturucu tüccarında alım-satım işlemlerinizden kaç hakkınız kaldığı Uyuşturucu tüccarından gösterilecekmiş..

* Küçük hatalar düzeltilmiş..

Saatinizi kurduğunuzdan emin olun ve ailenizden geç saatlere kadar oturma izni aldığınıza emin olun.Çünkü çoooooook uzun karlı bir gece olacak.

Mutlu oyunlar ve mutlu noeller.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tam çeviri budur Yararlı olurum böyle hehe ( Değil mi Burak )

NOT : Round#32 konusunda yazmıştım : ama burada insanların gözüne daha çok çarpar =)