Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 15 of 17 FirstFirst ... 51314151617 LastLast
Results 141 to 150 of 165
  1. #141
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Slovakia,Nitra
    Posts
    45

    Default

    no ja si myslím že jediný poctivo si zistil odpoved na poslednú otázku baxi(e)Mo ..

    a to našiel neaky zaprášený polský topic...

    ostatný to mali od "kamarátov"

    alebo kto vie... len oni asi

  2. #142
    Guest

    Default

    Nesouhlasím

  3. #143
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Rektor View Post
    no ja si myslím že jediný poctivo si zistil odpoved na poslednú otázku baxi(e)Mo ..

    a to našiel neaky zaprášený polský topic...

    ostatný to mali od "kamarátov"

    alebo kto vie... len oni asi
    dalo sa ocakavat ako napriklad taky trulko ako sanchez mohol na to prist

  4. #144
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac View Post
    Dekuju Bigemovi za soutez a obohaceni tohoto fora. Bylo to velmi zajimave obdobi. Dalo by se rict, ze jsem se obden tesil sem co tu pribude za novou otazku.
    Uprimne rikam, ze posledni otazku jsem sam od sebe nevedel, takze kdybych nemel zname co ty casy pamatuji (nejedna se o nasi scenu), tak bych odpovedel spatne.
    Ja wim ze ty newedel .. mate dobry informatorov
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  5. #145

    Default

    nemusel jsi se tu prasknout

    BTW: zajimalo by mne, jestli tu teda i ostatni mimo soutez napisou kde zjistili..

  6. #146

    Default

    Quote Originally Posted by allien007 View Post
    dalo sa ocakavat ako napriklad taky trulko ako sanchez mohol na to prist
    Za to, že Marek (88Hool, to ty asi nevieš) povie, že som nemal šancu to vedieť, tak už som podľa teba sprostý, trulko a neviem čo ešte všetko? Mohol by si sa nad sebou zamyslieť, lebo mi tak trocha pripomínaš týmto tvojho kamaráta Milhaua. Už len to, že slovo byť napíšeš s mäkkým i, tak to je čo povedať a zaujímalo by ma odkiaľ ty stále berieš tie "krediti", za ktoré by si stále len nakúpoval tie tvoje "stts". Pochybujem, že by si posielal 13 sms na 15k statov od zizana. Ale asi to bude tým, že som ti dal ignore pred nedávnom, tak už som asi sprostý no. Nezabudni teraz v každom tvojom poste napísať, ako sa tomu čuduješ, že som to vyhral .Takže rada pre všetkých: Nedávajte helikoptera117 do ignoru, lebo si ho znepriatelite!

    Quote Originally Posted by Xtml25 View Post
    Gratulujem všetkým výhercom.Ale paru veci mi nejde do hlavy jak ten sanchez mohol vyhrat ked chlapec tu je od kola 21? no nič pančito musíš sa podeliť
    Omyl, od 20.


    Zigáč: Google
    Last edited by S4NCH3Z; 01-23-2009 at 07:58 PM.
    JUST FN STYLE...

  7. #147
    Guest

    Default

    jajaj šak si mi to potvrdil na skype že asi 21 uš 20 zajtra napíšeš že si si spomenul že uš v 19kole si posobil newa,doležite je že si vyhral ale to horšie je že ne sam pre seba

  8. #148
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by S4NCH3Z View Post
    Za to, že Marek (88Hool, to ty asi nevieš) povie, že som nemal šancu to vedieť, tak už som podľa teba sprostý, trulko a neviem čo ešte všetko? Mohol by si sa nad sebou zamyslieť, lebo mi tak trocha pripomínaš týmto tvojho kamaráta Milhaua. Už len to, že slovo byť napíšeš s mäkkým i, tak to je čo povedať a zaujímalo by ma odkiaľ ty stále berieš tie "krediti", za ktoré by si stále len nakúpoval tie tvoje "stts". Pochybujem, že by si posielal 13 sms na 15k statov od zizana. Ale asi to bude tým, že som ti dal ignore pred nedávnom, tak už som asi sprostý no. Nezabudni teraz v každom tvojom poste napísať, ako sa tomu čuduješ, že som to vyhral .Takže rada pre všetkých: Nedávajte helikoptera117 do ignoru, lebo si ho znepriatelite!



    Omyl, od 20.


    Zigáč: Google
    ale ale sachez myslel som to obrazne v ziadnom pripade som ta nechcel urazit to by som si nedovoli
    a moju gramatiku nechaj ti na pokoji hej a pokial ide o krediti takze takto na to aby som si tie krediti kupil musim pre to nieco aj robit brigady atd moje poctivo odmakane peniaze investujem do kreditov vzdi mam po ruke maximalne 50-60 kreditov viac nie a pokial ide o tie krediti pre zizana tie som mu este nedal nemam tolko kreditov jak si ty myslis mohol si sa opytat zizana ze ti krediti mu splacam po 50 kreditov a ked ide o to ze ich sem tam mam vela nie su to vacsinou moje krediti su to bud gaschlashove alebo od niekoho pozicane len vzdi krediti poctivo vratim takze sanchez ked nevies tak bud prosim ta ticho ti bud rad ze mas aspom tich 170 kred co ti tu nechal bigem
    a este milhau a ja som uplne iny pripad ja ta ties neporovnavam s tvojimi kamaratmi .
    a to ze si ma dal do ignore ? vies kde ta mam sanchez k zivotu ta nepotrebujem.no tak sanchez prezrad nam jak si prisiel na poslednu otazku
    edit: dalo sa cakat ze tu bude dalsia vymena nazorov v tomto celkom dobrom topicu takze prosim nereagujte a nesposobujte dalsie vymeny nazorov
    Last edited by allien007; 01-24-2009 at 10:45 AM.

  9. #149
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Ano, ano, prosím, nenadávajte si vzájomne, pokiaľ to nie je nutné a teda v tomto prípade to teda nutné skutočne nie je.

    Trikrát sláva víťazom, veľká česť porazeným!!!

    Za túto súťaž patrí veľká vďaka Bigemovi , odmakal si ju sám a staral sa o ňu príkladne. Až na nejaké "maličkosti" všetko išlo ako po masielku. Dúfam, že súťaž podobného razenia nebola posledná, práve naopak, aj keď pravdou ostáva, že táto tu práve ukončená nasadila latku poriadne vysoko.

    Ešte raz vďaka

    M.

  10. #150

    Default

    Tak okej, ďakujem celému môjmu support týmu na čele so slipknot4me, alebo OiSkins Spokojný?
    JUST FN STYLE...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •