Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 165
  1. #11

    Default

    nj idem anto

  2. #12
    Guest

    Default

    kua chvilku tu nejsem a co se tu děje no zkusim asi taky zavzpomínat zas tak moc nás nebude spíše budeme všichni mlátit hlavou do zdi a vzpomínat

  3. #13
    Guest

    Default

    Zigac, santa: tak já to bral tak, že kredity by měl vyhrát člověk, který je použije a ne člověk, který je daruje nebo si je dá do sbírky. Pokud vím, tak santa něco málo hrál, ty, zigi, jsi skončil ve 28. tuším...

  4. #14
    Guest

    Default

    a já hrát můžu? doufám že jo...

  5. #15
    Guest

    Default

    Takže poděkujte Jokerovi, jehož sponzoring zvyšuje výhru za 1. místo o 100 kreditů! TAKŽE HRAJEME CELKEM O 450!

  6. #16

    Default

    Bigem: a to je o tom jak definujes hrani. Jestli to ze se nekdo aktivoval, nebo dosahl nejakeho umisteni? Nebo cim? Ja nemuzu poprit fakt, ze jsem aktivne 99%kola nehral, ale pokazde jsem nejakym cinem nekomu pomohl a jelikoz je to pomoc ve hre tak uz to je vlastne hrani. Tim, ze jsem poskytl kredity nebo tim, ze jsem pomohl dokoupit nebo aktivovat nebo zalovit. A ikdyz jsem to nikde nepsal tak v tomhle 1% jsem aktivni byl.

    Je to Tvoje soutez, takze to je Tvoje vec. Ale musim rict, ze konecne krome nesmyslnych picovin co tu ruzni lameri predvadeji a pak nekdy zbytecneho lockovani, se neco zajimaveho na foru deje, takze pokud bude uroven a forma a otazky stat za to tak kloboucek

  7. #17
    Guest

    Default

    Zigac: ti si už tiež pomaly história alebo skôr historická osoba
    Last edited by Bigem4Ever; 12-31-2008 at 11:25 AM.

  8. #18
    Guest

    Default

    Neviem ako zistíš bigem či hrali v posledných troch kolách Myslím že ak majú aktivovaný účet toto kolo tak to stačí.

  9. #19
    Guest

    Default

    No dobře, vzhledem k naléhání některých z vás začínáme už dnes Jak jsem slíbil, tak první otázka bude opravdu nejjednodušší co mě napadla:

    Jaký je nick nejstaršího účtu na TC?

    Nezapomeňte odpovídat pouze pomocí PM, byla by škoda vyřadit se kvůli hlouposti. Máte 48 hodin přeju hodně štěstí.

    PS: Nápověda je už funkční
    Last edited by Bigem4Ever; 01-01-2009 at 03:23 PM.

  10. #20

    Default

    no těžší otázku jsi dát nemohl

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •