Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 165
  1. #21
    Guest

    Default

    Takže další support, tentokrát nám Medicopter umožnil zvýšit ceny za 2. a 3. místo o 50 kreditů děkujeme
    Last edited by Bigem4Ever; 12-31-2008 at 10:57 PM.

  2. #22
    Guest

    Default

    Tak vás opět zdravím

    V první řadě, než se pustím do vyhlašování postupujících, bych chtěl všem poděkovat. Opravdu jsem nečekal tak velkou účast. Odpovědělo vás přesně 40, což je asi tak 3x víc než jsem čekal. Jsem rád, že tato soutěž plní jeden ze svých účelů, představit forum lidem, kteří tu nikdy nebyli nebo o něm dokonce neslyšeli. Potěšilo mě to taky z toho důvodu, že jsem měl velký obavy z toho, jestli budete vůbec schopný a ochotný se do takový soutěže zapojit. Samozřejmě našlo se pár těch, co tvrdili, že jsou smolaři, že kredity nepotřebují atd. ale oproti počtu zúčastněných to byla mizivá menšina.

    Taky bych speciálně poděkoval Jokerovi, který umožnil soutěžit hráčům, co mají problém s přihlášením se na forum, vytvořil pro ně na svých stránkách odpovědní formulář, dále se aktivně zapojil do informování hráčů na náměstí o téhle soutěži, prostě mi moc pomáhá. Takže díky Jokere.

    Inu, dost bylo řečí, takže k věci

    Otázka zněla: Jaký je nick nejstaršího účtu na TC?
    Správná odpověd je: Zed7 (ID:1, developer hry)

    Správně odpověděli a do dalšího kola postupují:

    4Fear
    AiR4Most1
    Allien007
    Antraxsvk
    baximo
    BazalBUB
    Benq2
    CrimsKotllar
    degen01
    Dinoxis
    DjMaykoOxD
    DreamK1ller
    Eukaliptik
    extraboy
    Fr3dys
    HappyCristmas
    Kalstrom
    Kasso
    KdoSiOdJinud
    Kedul
    Kerigo
    Laado
    Labilos
    LenisTa85
    McPento
    MrKalifornie8
    Nabijak
    Pardal10
    Pleeyt
    Rektor
    Rowan
    S4NCH3Z
    SantaKlaus
    Slavo1011
    Th3CrimsCz
    THXpopo
    Zigac
    Zizan1


    Špatně odpověděli:

    esmik
    Thor001


    Gratuluju těm, co odpověděli správně a pokračují v soutěži. Esmikovi a Thorovi bych rád vzkázal, at si z toho nic nedělají, určitě se nejedná o poslední soutěž, která tu bude, díky vám za účast.


    V pořadí druhá soutěžní otázka zní:

    Jaký je nick hráče, který byl prvním slovenským moderátorem?


    Věřím, že ani tato otázka vám nebude dělat problémy. Zároven bych chtěl požádat ty, kteří tak ještě neučinili, aby mi zároven se svojí odpovědí napsali i ID účtu, se kterým soutěží (SVÉHO!!!). Děkuju Máte opět 48 hodin

    SoutezniNapoveda bude aktualizovaná ještě dnes.
    Last edited by Bigem4Ever; 01-02-2009 at 02:48 PM.

  3. #23
    Guest

    Default

    SoutezniNapoveda je aktivní

  4. #24
    Guest

    Default

    Vzhledem k tomu, že účet neplní svou funkci, budu od ted psát nápovědy sem


    Nápověda na aktuální otázku:
    Něco málo informací o hráči, jehož nick po vás chci:

    Tento slovenský hráč začal hrát ve 3. kole a je tedy nejstarším slovákem hrající tuto hru. Procestoval snad mezi všemi elitními českými a slovenskými gangy, sám založil v 17. kole gang ..::FURIONS::.., byl také leaderem gangu H1tm4nCorp$ Bl4ck D1v1s1on, ze začátku měl nick BojovnickaSVK, který si krátce na to změnil a až do ted, i když ve hře už není aktivní, používá nick, který po vás chci vědět. Byl to zároven i první člověk, který překládal TC do slovenštiny a až do dnes se živí překládáním různých online her. Tak co? Víte?

  5. #25
    Guest

    Default

    Ešte maličká nápoveda. Daná osoba je narodená 3.1.1986.

  6. #26
    Guest

    Default

    Netušil jsem, že ho znáš tak dobře... V tom případě nezbývá, než mu popřát vše nejlepší k narozeninám, doufám že si to tu čte

  7. #27
    Guest

    Default

    Zdravim

    Takže čas na zodpovězení druhé otázky vypršel a já přicházím s vyhodnocením:

    Otázka zněla: Jaký je nick hráče, který byl prvním slovenským moderátorem?
    Správná odpověd je: KillerSVK

    Správně odpověděli a do dalšího kola postupují:

    4Fear
    Antraxsvk
    baximo
    BazalBUB
    degen01
    DjMaykoOxD
    DreamK1ller
    extraboy
    HappyCristmas
    Kalstrom
    Kasso
    Kedul
    Laado
    Labilos
    LenisTa85
    Nabijak
    Pardal10
    Pleeyt
    Rektor
    Rowan
    S4NCH3Z
    SantaKlaus
    Slavo1011
    Th3CrimsCz
    THXpopo
    Zigac
    Zizan1


    Špatně odpověděli:

    AiR4Most1 - Odpověď : sc0rp10n
    Benq2 - Odpověď : nex191
    CrimsKotllar - Odpověď : Milan3333
    Eukaliptik - Odpověď : Mororus neboli V4L1ST4R
    MrKalifornie8 - Odpověď : V4L1ST4R
    Allien007 - neodpověděl
    Dinoxis - neodpověděl
    Fr3dys - neodpověděl
    KdoSiOdJinud - neodpověděl
    Kerigo - neodpověděl
    McPento - neodpověděl


    Komentáře ke špatným odpovědím:
    - sc0rp10n je v celé TC crew nejmladším slovenským přírůstkem
    - nex191 je Slovinec, ne Slovák, proto automaticky nemůže být prvním slovenským moderátorem
    - Milan3333 je sice Slovák, je v crew už poměrně dlouho ale před ním se tam již pár lidí vystřídalo
    - Mororus neboli V4l1star... pravděpodobně jsi se nechal zmást topicem, který založil Valistar a do kterého valistar napsal kontakt na Mororuse, nicméně není to jedna a ta samá osoba, i když pravdou je, že funkci slovenského moderátora vykonávali oba
    - V4l1st4r byl slovenským moderátorem, ale první být nestihl

    Těm, co nestihli nebo zapomněli odpovědět vzkážu jen, že je to škoda, možná pár z vás správnou odpověd vědělo, bohužel pravidla hry jsou jasná a nedá se nic dělat, i tak vám děkuju stejně jako všem, kteří odpověděli špatně


    Třetí otázka, ze stejného soudku jako předcházející, zní:

    Jaký je nick hráče, který byl prvním českým moderátorem?



    Nápověda na aktuální otázku:
    Jako u předešlé otázky i tady vám poskytnu pár informací o tomto člověku.

    Na místo českého moderátora ho dostal KillerSVK, který přesvědčil tehdejšího leadera Community Crew Wendyy, že i Češi by měli mít svého moderátora vzhledem k tomu, že jsme jiný národ, i když se společnou historií a podobným jazykem. Tento člověk byl známý především schyzofrenickými rozhovory se svým nejvěrnějším kamarádem Kovandou, jehož nick začíná stejným písmenem jako nick hráče, kterého po vás chci vědět. Několikrát se umístil na předních místech v žebříčku České republiky a jednou ji i vyhrál spolu s hráči cosm a va6a. Spolu s hraním a moderováním se mu perfektně dařilo i překládat hru do češtiny a hlášky, které ve svém překladu použil, baví hráče do dnes
    Last edited by Bigem4Ever; 01-04-2009 at 04:11 PM.

  8. #28
    Guest

    Default

    bigem dost lahke otazky zatial davas

  9. #29
    Guest

    Default

    Zizan: A přesto už třetina lidí vypadla... jsme u třetí otázky ze třinácti celkových, takže se neboj, protože bude hůř
    Last edited by Bigem4Ever; 01-04-2009 at 05:10 PM.

  10. #30
    Guest

    Default

    zizan1: take jednoduché že nemyslim si že nás něco rozhodí

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •