Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default Humn - dziwne zjawisko.

    Przed momentem zalogowałem się na moje konto - xdansemacabrex. Wylogowałem się i teraz próbuje się zalogować ale niestety pisze że zła nazwa użytkownika bądź hasło. Hasła nie zmieniałem/loginu też nie i na dodatek konto w ogóle nie pojawia się jak wpisuje go w wyszukiwarce.

    Czy któryś z adminów mógłby mi powiedzieć co się stało? Czy zmienił się nick?
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  2. #2
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Sorry, nieaktualne- dopiero sobie przypomniałem że jednak nick zmieniłem <lol2>

    Ale mam inne pytanko do moderatorów. Jeżeli konto mam zarejestrowany na określony e-mail ,który niestety został już dość dawno usunięty przez usługodawcę - czy istnieje możliwość zmiany e-maila?
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  3. #3
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Nie ma takiej mozliwosci, w tym przypadku pozostaje Ci kontakt z supportem Twojego serwisu mailowego.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by xDanseMacabrex View Post
    Sorry, nieaktualne- dopiero sobie przypomniałem że jednak nick zmieniłem <lol2>

    Ale mam inne pytanko do moderatorów. Jeżeli konto mam zarejestrowany na określony e-mail ,który niestety został już dość dawno usunięty przez usługodawcę - czy istnieje możliwość zmiany e-maila?
    Mialem ten problem. Załóż meil z taka samą nazwą po 30 dniach jak został usunięty można go założyć ponownie.

    Pozdrawiam.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Kurcze właśnie próbowałem na o2.pl (bo tam go miałem) i niestety proponuje mi e-maile z np. numerem wzwyż. Próbowałem odzyskać hasło (opcja zapomniałem hasło) ale wyskakuje mi że konto jest usunięte.
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by xDanseMacabrex View Post
    Kurcze właśnie próbowałem na o2.pl (bo tam go miałem) i niestety proponuje mi e-maile z np. numerem wzwyż. Próbowałem odzyskać hasło (opcja zapomniałem hasło) ale wyskakuje mi że konto jest usunięte.

    Będziesz mógł założyć 30 dni od daty usunięcia meila

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •