Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Guest

Exclamation Üyelik Giriş Sorunu

Arkadaşlar oyuna aynı anda 2 hesapımla bağlanamıyorum ie 8 kullanıyorum
    ie 7 de gayet iyi kastım zaten ie 7 de bu oyun en iyi şekilde kasılır onuda biliyorum size sorum ie 8 de aynı anda birden çok kullanıcıyla nasıl bağlanabilirim araçlar-tercihler vs. vs. bi yöntem varsa iyi olur yoksa olmuyo mu

Guest

IE 8 kullanmıyorum.Ama ayarlardan bunu düzeltebilirsin.IE 8 kullanmadığımdan destekliyor mu bilmiyorum o da ayrı konu ama birkaç uğraş sonunda isteğine ulaşacağına eminim..

Yeni yılında kutlu olsun

Guest

turkish , ilk önce şunu sorayım , crims e sekmeler açarak mı giriyosun ? bende i7 kullanıyorum.. i8 in nasıl oldugunu bilmiyorum açıkçası.. eger problem devam ederse i8 i silip 7 yi yuklemeni tavsiye ederim

Guest

her iki türlüde denedim yeni sekmedede açtım diğer türlüde yeni alandada açtım ie yi ama girdiğim kullanıclardan birini atıyor internet ayarları - seçeneklere falanda baktım yok bulamadım eğer belki bilen biri çıkar ( umarım olmadı bir adminlere tanışırsan memnun olurum nedense bu öenmli bi sorun bence ayrıca sağolasın seninde yeni yılın kutlu mutlu ve dilediğin gibi geçer

Guest

o zaman geriye iki şey kalıyor , i8 tc tarafından desteklenmiyor olabilir , yada ayarları bozulmuş olabilir.. eger yapabilirsen i7 yuklemeni tavsiye ediyorum

Guest

adminlere acaba hiç böyle bir sorun gelmedi mi ki sadece tr de mi var acaba ? şuan içinde 7 yi yüklemeyi düşünmediğimden oyun yarıda kalır çok ta önemli değil ama umarım bilen bir arkadaş çıkar

Guest

bende umarım , bilmememin nedenide 8 kullanmamam

Guest

Turkishi senin için araştırma yaptım :Ç Bazı yüklenen bilgisayarlarda olmayabiliyormuş..ie7 yükle geç git

Guest

2 adam acamaman senın tarayıcından kaynaklanan birşey sekme acıyorsan acamazsın ayrı pencere acıyosan acılmıyosa 2 account ozaman senın tarayıcın arkadaşın dediği gibi ya TC desteklemıyordur yada senın tarayıcın TC yi desteklemıyordur.bu arada ie 8 nezman cıktı :ç

Guest

Ben oldu baya diye biliyorum Ama ne gerek var yeniliğe..MSN 9 da çıktı bir halt'a benzemiyor..2009'da yeni sürümlere karşıyım :P

Neyse konu dağılmasın : cevabını buldu sanırım arkadaş