Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 29 of 46 FirstFirst ... 19272829303139 ... LastLast
Results 281 to 290 of 455

Neyse geyiqi bırakalım ben kuvvete göre silahın olmasını istiorm mesela kuvvetin 1000 silah da kuvvetini %25 arttırsın 1250 olsun %ye göre silah çıksa güzel olur

beyler çok şey yazıom ama aklıma geleni yazıom nabıım neyse konuya geciyim bence thecrimste arkadaşlık listesi olsun o listeye birini kaydettin mi sana saldıramasın bence bu sayede daha güzel kasılır ve oyuncu sayısı artar

Guest

Quote Originally Posted by iboxx2 View Post
    Neyse geyiqi bırakalım ben kuvvete göre silahın olmasını istiorm mesela kuvvetin 1000 silah da kuvvetini %25 arttırsın 1250 olsun %ye göre silah çıksa güzel olur
    Zaten öyle oyunda kuvvetini arttırıyor silah

Guest

beyler çok şey yazıom ama aklıma geleni yazıom nabıım neyse konuya geciyim bence thecrimste arkadaşlık listesi olsun o listeye birini kaydettin mi sana saldıramasın bence bu sayede daha güzel kasılır ve oyuncu sayısı artar
    Ya arkadasın senı satmak isterse ve o senın arkadaslık listende ise nası saldıracak? Belki düşmanını arkadaslık listesine alarak onun sana saldırmasını engelleyebilirsin bu sayede bar yapılamaz senn büyükleri alırsın listene saldıramazlar sen senden kücüklere sadece saldırırsın.Saçma bi öneri bence.

Guest

Fahişelerin kaldırılmasını istiyorum kimse kullanmıyor nasıl olsa genel evi
    Kullanaan kişiler var fahişeler kaldırılırsa "pezevenk" karakteride kaldırılır genelevlerde kaldırılır yani sen kullanmıyosun diye kimse kullanmıyo anlamına gelmiyor bir mafya oyununda fahişeler gereklidir bence

Guest

thecrimste olmasını istediğim tek şey 1. olmak aq
    istemek yetmıyo çalışmalısın

Bence abartılı gelmezse statlar hakkında bişey düşündüm.Mesele Kuvvet 1000 karizma 900

karizmadan alıp kuvvete vermek olsun tabi belli bir sınır olsun karizmadan alıp kuvvete verirken illa karizma olması da gerekmio toleranstan alıp kuvvete verilebilir karizmadan alınıp zekaya verilebilir tabii belli bir sınır koyulursa zevkli olur

Red face

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post

Ya arkadasın senı satmak isterse ve o senın arkadaslık listende ise nası saldıracak? Belki düşmanını arkadaslık listesine alarak onun sana saldırmasını engelleyebilirsin bu sayede bar yapılamaz senn büyükleri alırsın listene saldıramazlar sen senden kücüklere sadece saldırırsın.Saçma bi öneri bence.
    Ya bir kere arkadaş listesinde olması için karşı tarafın da arkadaşlık teklifini kabul etmesi gerekir
    örnek vereyim istersen nasıl çeteye almak için teklif gönderiosun onun da kabul etmesi gerekio tabi teklifi arkadaşlık listesinde de arkadaşlık teklifini kabul veya ret sorusu çıksın bu sayede oyunda büyük bir sıkıntı olan güvensizzlik durumu kalkar ve herkes istediği çeteye kimsenin saldırısına uğramadan girer

umarım anlatabilmişimdir...

Cool

Zaten öyle oyunda kuvvetini arttırıyor silah
    Biliyorum kuvvetini arttırdığını ama mesela ölüm makinesi 1400-2000 arası vuruyor ama tam olarak ne kadar vurcağı belli deil 1500 de vurur 1900 de ben diyorum ki silahların verdiği kuvvet şansa göre vurmak yerine belli bir orana göre olsa daha mantıklı olur...

Unhappy

istemek yetmıyo çalışmalısın
    Ya ben elimden geldiğince çalışırım hatta bilet bitene kadar çalışırım ama biliyosun öle tek başına millet top10'a girmiyor sağlam bir çetenin olması gerekiyor.Bırak çeteyi sağlam arkadaşlarının olması gerekiyor.Thecrims'te bırak arkadaşı çete bile bulamıyorsun.Bu da oyunun zor ve sevmediğim taraflarından biri...