Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 46 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 455
    Guest

konu dışına cıkmayın lutfen..

adama bak ya yaşı kaç başı kaç neler konusuyo neyse bari benim istediğim şu zaten soygun yaparken cıkıyo arada bir o harfler neden ikidei bir bi ayyaş bi polis cıkıyo abuk subuk sorular soruyo ben onu istemiyorum görünce paso küfür ediyorum _? bunu ilet mesala ya o kalksın yada o !

Guest

Quote Originally Posted by xZeLx View Post
    adama bak ya yaşı kaç başı kaç neler konusuyo neyse bari benim istediğim şu zaten soygun yaparken cıkıyo arada bir o harfler neden ikidei bir bi ayyaş bi polis cıkıyo abuk subuk sorular soruyo ben onu istemiyorum görünce paso küfür ediyorum _? bunu ilet mesala ya o kalksın yada o !
    Biz olmasını istediginiz şeyleri sorduk Olmamasını istediginiz şeyleri değil.

ya bence bu oyun browser olmasın online olsun görüntü efectleri fln olsun kastıgın character ekranda gözüksün soygun yapacagın yere gitmek gereksin vs.

Guest

Exclamation

Quote Originally Posted by iboxx2 View Post
    ya bence bu oyun browser olmasın online olsun görüntü efectleri fln olsun kastıgın character ekranda gözüksün soygun yapacagın yere gitmek gereksin vs.
    Iste ozaman oyunun tadı kaçar.Bu bir mafya oyunu mafya oyunu nasıl götüntü efectleri fln olsunki, strateji oyunu olsaydı olabilirdi savaş oyunu olsaydı olabilirdi ama mafya oyununa dedigin gibi şeyler güzel olmaz yani yakışmaz gibi düşünüyorum...

Guest

Quote Originally Posted by LarryBird94 View Post
    Fahişelere gidince ölmek istemiyorum. Sırf karı sikmek için bu oyuna başladım.(şaka değil) Bana oyunu tavsiye eden eleman aynen şöyle dedi: "thecrims diye birşey var, karı sikip enerji alıyorsun". Ben enerji filan alamıyorum amına koyim.
    Şaka Olmadığı Belli (: İyiymş Valla. Elbet Sende Sikersin (: Al Kredi 28 TC Günü Rahat Ol (:

Guest

Tabut İnş. Dediğimi Yapabilrsin (: BlackJack veya Batak İstiyorum Buraya OnLine BlackJack veya Batak Oynanmasını Yani (: Kumar Oluyo. PC ye Karşı " 21 " Sarmıyo :P ya BlackJack yada Batak Olsun Oyunda. Batak Tercihimdir (:

Guest

Quote Originally Posted by SeRmet View Post
    Tabut İnş. Dediğimi Yapabilrsin (: BlackJack veya Batak İstiyorum Buraya OnLine BlackJack veya Batak Oynanmasını Yani (: Kumar Oluyo. PC ye Karşı " 21 " Sarmıyo :P ya BlackJack yada Batak Olsun Oyunda. Batak Tercihimdir (:
    Ben bunu yapamam biz sadece Developers lere iletiriz onlar uygun görürlerse düşünürler.

Guest

Tamam İşte. Yapabilir misin Sorusunu Sorarken Kendi Kendime, Bu DedikLerimi İletebilr misin Manasındaydı (:

Guest

Quote Originally Posted by SeRmet View Post
    Tamam İşte. Yapabilir misin Sorusunu Sorarken Kendi Kendime, Bu DedikLerimi İletebilr misin Manasındaydı (:
    İletirim de dikkate alacaklarını sanmıyorum