Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 82 of 94 FirstFirst ... 3272808182838492 ... LastLast
Results 811 to 820 of 933

Thread: OKLAGIJA!

  1. #811
    Guest

    Default

    i ewo ga

    OKLAGIJA ..........

  2. #812
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    kako je OKlagija na JA, keve ti ???

    i nije lepo da se igrash sam sa sobom HAHAHA



    jabučiLO

  3. #813
    Guest

    Default

    hahaha mozda jos nisi progutao da se zezam

    loVA ...

  4. #814
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    vandAL .....
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  5. #815
    Guest

    Default

    albaniJA ... haha

  6. #816
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    jankulovsKI .....
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  7. #817
    Guest

    Default

    kisobrAN ))

  8. #818
    Guest

    Default

    analiZA ....

  9. #819
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    84

    Default :)

    Quote Originally Posted by LakiLuciano View Post
    natrijUM

    2308 ulaznica imas ukupno

    znaci pod uslovom da na svakih 5 ubistava ides u zatvor to je 5 ulaznica za svako ubistvo po jedna + za svaki izlazak iz zatvora po jedna.

    znaci na svakih 5 ubistava ide 6 ulaznica odnosno mozes imati maximalno 1923 ubistva u idealnim uslovima

    Pod 1 Ac gang mogu sam sebi da napravim znachi to mi je safe ac gang...
    Pod 2 na svakih 8 ubistava idesh u zatvor u proseku...
    Pod 3 Laki 1 ulaznica=2 ubistva bar bi meni bilo tako ako bih vec ishao na top killer... Znachi 3846 ubistava u najgorem slucaju da nemam kredita i moram bzv da potrosim ulaznice na ac pljacke...
    Znachi chim sad kupim nov komp ukoliko hocete da mi pomognete samo mi krediti trebaju ako ima neko raspolozen da za pocetak donira bar 1000 kredita i kasnije mozda josh 1000-1500-2000(zavisi od konkurencije) ja garantujem da cu biti top 3 killer na svetu!xD (mada mislim da sa toliko kredita mogu da budem i no.1)
    Ja verujem da sam svoju ozbiljnost i volju za igrom ove igre dokazao iz runde u rundu tako da mislim da sam neko ko to mozhe da odradi...

    Mislim da kod top killera iskreno nema neke velike nauke znachi ko da najvishe kredita taj je pobednik i to je to... I naravno da imash dovoljno zeceva 100rsp,imam bar 2-3 osobe koje bi mi oko toga pomogle,a i nije to neka velika nauka to se brzo odradi meni treba za 2nicka mozda 10 minuta znachi za 1 dan imao bih bar 50 zeceva da igram sam i to ti tih 100 treba samo na pocetku posle ti treba i manje ako igrash svaki 2 crims dan...
    Last edited by Exot1c; 03-13-2009 at 12:09 AM.
    This is 10% luck, 20% skill,15% concentrated power of will,5% pleasure,50% pain and 100% reason to remember the name!(Exot1c)

  10. #820
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    84

    Default :)

    zatvOR......
    This is 10% luck, 20% skill,15% concentrated power of will,5% pleasure,50% pain and 100% reason to remember the name!(Exot1c)

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •