Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 116 of 131 FirstFirst ... 1666106114115116117118126 ... LastLast
Results 1,151 to 1,160 of 1308
  1. #1151
    Guest

    Default

    am bordele......dar nimik.....tot cumpar curve dar nu mi le arata si banii mii ia.....si productie 0 nush de ce....

  2. #1152
    Guest

    Default

    am auzit pe chat in the crims pe "strada" ca unii cereau skill cica sa doneze skill pentru player dar cum se doneaza???

  3. #1153
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    111

    Default

    Ii lasi pe altii sa te atace, asa se doneaza.

  4. #1154
    Guest

    Default

    salut am si eu o intrebare . La cat timp dupa ce se termina runda aceasta incepe urmatoarea ?

  5. #1155
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by muzano View Post
    salut am si eu o intrebare . La cat timp dupa ce se termina runda aceasta incepe urmatoarea ?
    o sa se posteze pe forum cand o sa inceapa cealalata...de obicei dureaza 4-5 zile in medie , intre runde

  6. #1156
    Guest

    Default sal

    de 10 minute imi iau energie si vreau sa vand tarfele si imi da ca nu am energie ..nu vinde nici o tarfa si imi ia toata energia ...

  7. #1157
    Guest

    Default

    ma la mn in club vand heroina cu pretul maxim cu care ma lasa sa o pun si cand imi cumpara altcineva din marfa numi apare la club sa colectez decat bani de intrare

  8. #1158
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    111

    Default

    Quote Originally Posted by ykcul7 View Post
    ma la mn in club vand heroina cu pretul maxim cu care ma lasa sa o pun si cand imi cumpara altcineva din marfa numi apare la club sa colectez decat bani de intrare
    Banii de pe drogurile vandute se adauga direct la cash.

  9. #1159

    Default

    Quote Originally Posted by dean View Post
    de 10 minute imi iau energie si vreau sa vand tarfele si imi da ca nu am energie ..nu vinde nici o tarfa si imi ia toata energia ...

    incearca sa le vinzi individual.

  10. #1160
    Guest

    Default

    cum imi fac contu pe mod iepure??

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •