Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 75 of 131 FirstFirst ... 2565737475767785125 ... LastLast
Results 741 to 750 of 1308
  1. #741
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ;130715
    Cu revansa nu e bine ceva...:S el daca m`o batut atuncea nu apare la prieteni...daca io vrea sa il bag la prieteni cand ma uit daca a acceptat cererea de prietenie vad ca iarashi m`o atacat....ce sa fac?
    sugemi pula pulappppppppppppppppppppppuuuuuuuuuuuuuuuullllllll lllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaa emailul meu em [email protected]

  2. #742
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by mafia2010ro View Post
    sugemi pula pulappppppppppppppppppppppuuuuuuuuuuuuuuuullllllll lllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaa emailul meu em [email protected]

    lol aici nu e tarla

  3. #743
    Guest

    Default

    salut, am si eu o problema, de fiecare data cand dau la calculatorul dupa crims.biz sa vad daca pot da o spargere, imi zice ca o pot da la sigur, iar cand dau spargerea intru la parnaie. acum de exemplu aveam 3400 si ceva putere si cand am dat la muzeul national unde iti trebuie 3000 putere, am intrat la parnaie. de ce?? nu e prima oara cand o patesc

  4. #744
    Guest

    Default

    nu e bun site-ul ala .

    incearca : The Crims Calculator | TheCrims Calculadora atualizada

  5. #745
    Guest

    Default

    fratilor eu nu inteleg unele chestii, am citit pe forum si am facut 4 conturi care le am trecut pe modul iepure. acum, dupa ce fac respect cat de cat cu ele, incep sa dau spargeri in gang(cu toate conturile) si skillu cum il transfer??

  6. #746
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by axel View Post
    fratilor eu nu inteleg unele chestii, am citit pe forum si am facut 4 conturi care le am trecut pe modul iepure. acum, dupa ce fac respect cat de cat cu ele, incep sa dau spargeri in gang(cu toate conturile) si skillu cum il transfer??

    Skill-ul se transfera prin atacuri individuale sau GA-uri date cu iepurii asupra userului principal. Atentie la skill-ul fiecarui user, sa nu te bati singur!
    Cit despre setarea userilor in modul iepure, acesta poate fi un impediment daca joci singur .Oricum , toate acestea s-au mai discutat pe forum...mult succes!
    Last edited by SadAngel; 10-18-2010 at 10:49 AM.

  7. #747
    Guest

    Default

    Salut la toata lumea!am citit cat de cat pe forum si nu am inteles foarte mult despre acesti iepuri.am contul principal si 3 iepuri...imi poate spune cineva daca pot sa ma folosesc cumva de ei?am pe toti 3 respect 300 si nu stiu ce sa fac sa cresc contul principal.este o idee sa fac un gang cu cei 3 iepuri si sa atac contul principal?sau poate nu am inteles eu bine cum sa ajut contul principal...as dori daca se poate sa imi explice cineva fara kestii de genul(milkuit fk ga)as aprecia efortul vostru de a raspunde.multumesc

  8. #748
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by T0nYkuLz View Post
    Salut la toata lumea!am citit cat de cat pe forum si nu am inteles foarte mult despre acesti iepuri.am contul principal si 3 iepuri...imi poate spune cineva daca pot sa ma folosesc cumva de ei?am pe toti 3 respect 300 si nu stiu ce sa fac sa cresc contul principal.este o idee sa fac un gang cu cei 3 iepuri si sa atac contul principal?sau poate nu am inteles eu bine cum sa ajut contul principal...as dori daca se poate sa imi explice cineva fara kestii de genul(milkuit fk ga)as aprecia efortul vostru de a raspunde.multumesc
    la atacuri conteaza doar forta + toleranta / 2 nu respectul . trebuie sa ataci cu ei ori pe rand , ori cu toti 3 odata in gang pe contul principal . insa ca sa faci o treaba cat de cat serioasa iti trebuiesc minim 10-15 iepuri . GA inseamna un atac cu gangul , adica Gang Atac ( cand dai cu toti 3 iepuri impotriva contului principal ) , FK - e doar o spargere Fort Knox si milkuit inseamna GA repetate .

  9. #749
    Guest

    Default

    multumesc mult pentru raspuns!inca o nelamurire crezi ca este mai eficient daca am 3-4 iepuri si atac cu toti o data decat sa atac contul principal pe rand?

  10. #750
    Guest

    Default

    Depinde cat skil are contu principal,daca e sufient de mare,poti sa il ataci prin gang atac cu toti iepurii ,sau pana il cresti putin mai mare prin x1(atac simplu).

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •