Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 49 of 131 FirstFirst ... 3947484950515999 ... LastLast
Results 481 to 490 of 1308
  1. #481
    Guest

    Default

    Am o problema, cineva tot incearca sa se logheze pe contul meu, si nu mai pot intra, imi apare ca am incercat de prea multe ori si contul meu este blocat pentru o ora... Ce ar trebui sa fac?

  2. #482
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by rainbow99 View Post
    Am o problema, cineva tot incearca sa se logheze pe contul meu, si nu mai pot intra, imi apare ca am incercat de prea multe ori si contul meu este blocat pentru o ora... Ce ar trebui sa fac?
    Schimba parola imediat ce te poti loga pe el .

  3. #483
    Guest

    Default

    Degeaba schimb parola daca ala tot o sa incerce sa intre... iar o sa-mi blocheze contu, si asa o sa mi se duca toata ziua )

  4. #484
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Cel mai probabil este ca ai gresit parola si ti-ai blocat singur contul in cazul in care ai gresit-o de mai mult de 5 ori. Blocarea despre care vorbesti se face pe IP. Asta pentru a evita situatia in care un jucator ar putea veni sa incerce sa blocheze conturile adversarilor ... am asista la situatii in care un user ar putea bloca conturilor tuturor jucatorilor la top spre exemplu.

    Incearca sa utilizezi optiunea ยป Pierdut parola?
    Last edited by Kartusica; 02-09-2010 at 01:33 PM.

  5. #485
    Guest

    Default

    Nu stiu cum se poate sa fi gresit parola, cand mi setat sa retina parola....

  6. #486
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by rainbow99 View Post
    Nu stiu cum se poate sa fi gresit parola, cand mi setat sa retina parola....
    Cred ca ti-a schimbat parola cineva la cont .. Parola de la mail-ul pe care a fost inregistrat contul o mai are cineva ?

  7. #487
    Guest

    Default

    Nu. in fine o sa astept o ora, ce sa fac

  8. #488
    Guest

    Default

    Daca zici ca parola aia e salvata si ai mai intrat cu ea si acum n-a mers e clar ca s-a schimbat parola la cont .. Intra pe mail pana una alta si vezi ce si cum .

  9. #489
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Utilizeaza optiunea de recuperare a parolei pentru a fi sigur totusi ca dupa aceasta perioada nu iti vei bloca iar contul.

  10. #490
    Guest

    Default Arme

    Cand iti calculezi pe crims.biz spargerile ce trebuie sa pui la arma ???????

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •