Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 54 of 131 FirstFirst ... 444525354555664104 ... LastLast
Results 531 to 540 of 1308
  1. #531
    Guest

    Default intrebare.. !

    Ce tre` sa fac in acest caz, cand imi apare asta "Hei fraiere ai ramas fara bilete. Primesti 12 bilete in fiecare zi Crims si in nici un caz nu poti sa faci rost de mai multe. Acum misca de aici pana nu-ti sparg fata!" incerc sa intru la viata de noapte in club sau bordel sa`mi fac energia si nu pot pt k imi apare aia...

  2. #532
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Inseamna ca ai epuizat toate biletele care iti permiteau accesul in baruri sau bordeluri. Trebuie sa astepti 1 zi TC (adica 6 ore reale) pentru a primi alte bilete.

  3. #533
    Guest

    Arrow Salut !!!

    Am revenit si eu acum 2 zile in joc dupa 1 an de zile......m-am straduit in 3 zile facusem respect 900 si s-a terminat )))...........As avea si eu o intrebare ...Cand incepe noaua runda ???
    O ZI BUNA IN CONTINUARE !!! Ms Frumos

  4. #534
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Nu stiu inca, cum aflu ceva postez.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  5. #535
    Guest

    Question Cum fac sa scada resp asa mult?

    Am vazut k unii isi scad resp de la ex: 30000=>2000?Cum?:-"

  6. #536
    Guest

    Default

    Este deschis un topic special pentru a gasi raspunsuri la intrebari legate de joc aici http://forum.thecrims.com/support-ro...simple-54.html

  7. #537
    Guest

    Default hi

    Salut, am o nelamurire azi am incercat sa imi cumpar credite prin sms am trimis sms la 78889 cu textul CRED si nu am primit nimic inapoi , app eu sunt in anglia,dak sunt in anglia merge?
    Va rog ajutatima

  8. #538
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Ar trebui sa mearga. Mai asteapta putin si daca tot nu primesti nimic trimite un ticket la Departamentul Credit din cadrul Support Center.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  9. #539
    Guest

    Question Cum scad resp??

    Am vazut k unii isi scad resp de la ex: 30000=>2000?Cum?:-"

  10. #540
    Guest

    Default

    Cum se poate schimba nick-ul ?

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •