Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 131 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1308
  1. #1
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default Intrebari simple/Raspunsuri simple

    Am creat acest topic, pentru a oferi un singur loc in care, jucatorii noi si mai putin experimentati sa puna intrebari pertinente, si sa primeasca raspunsuri gandite, si scrise intr-un mod cat mai scurt, concis si lipsite de orice urme de ironie si aroganta. Nu uitati va rog, ca toti am fost incepatori.

    Aceastea fiind spuse, va rog evitati posturile offtopic, devieri de la subiect si in general orice comportament care ar putea leza integritatea conturilor voastre, si accesul pe acest forum.

    Va multumesc!
    Last edited by Messi10; 06-19-2015 at 12:50 PM.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  2. #2

    Question Cat dureaza o ora de crims?

    Cat dureaza o ora de crims???

  3. #3
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    http://forum.thecrims.com/showthread.php?t=15979

    Daca o zi este 6 ore, 1 ora = 15 minute.

    Incearca sa folosesti functia de Search a Forumului inainte sa pui o intrebare.
    http://forum.thecrims.com/search.php
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  4. #4
    Guest

    Default Cum pot sa imi iau revansa?

    Pe mine m-a atacat cineva....si as vrea sa-mi iau revansa dar nu stiu cum

  5. #5
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    ca sa iti iei revansa trebuie sa ai o relatie de prietenie cu el rosie sau galbena nu conteaza
    te duci la Atac -> alege victima si il omori
    asta e toata filozofia
    succes !
    PS ca sa il gasesti pe cel care te-a atacat slabe sanse.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Intrebare : Cat mai dureaza pana il dati afara pe gruji?
    si acum Intrebarea serioasa : Cat mai dureaza pana se rezolva ziarul TC , vine abia dupa 10 15 minute de la trecerea zilei ....
    Last edited by ButoiuCuBere10; 01-13-2009 at 06:01 AM.

  7. #7
    Guest

    Question :)

    Cu revansa nu e bine ceva...:S el daca m`o batut atuncea nu apare la prieteni...daca io vrea sa il bag la prieteni cand ma uit daca a acceptat cererea de prietenie vad ca iarashi m`o atacat....ce sa fac?

  8. #8
    Guest

    Default

    exit_prison_accelerate100 ne ajuta cu ceva? ca am vazut ca o gramada de oameni scriu cand se afla la inchisoare

  9. #9
    Guest

    Default

    da..te ajuta )) (NOT) nu exista ma asa ceva... )

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by freezscool View Post
    Cu revansa nu e bine ceva...:S el daca m`o batut atuncea nu apare la prieteni...daca io vrea sa il bag la prieteni cand ma uit daca a acceptat cererea de prietenie vad ca iarashi m`o atacat....ce sa fac?
    pai te bate ori cate ori te prinde la relatii ) pt ca e mai mare in skil decat tine

    nu ti-a aparut la prieteni pt ca , zic eu ca ai fost intr-un bar si acolo te-a batut

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •