Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 131 of 131 FirstFirst ... 3181121129130131
Results 1,301 to 1,308 of 1308
  1. #1301

    Default articole speciale

    Salut. as vrea sa activez dragostea de munca dar nu pot.
    .( Ai cumparat 1 pana acum. Poti detine cate un articol special o data) si nu am niciun item activat( bonus arma sau bonus prod cladiri)
    imi zice Poti detine un singur item special la un moment dat.. si nu inteleg care e faza.
    as vrea sa stiu pt runda urmatoare daca pot activa puterea de 30% pt arme si dragostea de munca...etc.

  2. #1302

    Default

    Salut. Eu si cativa colegi ne-am decis sa ne reapucam de acest joc. Din pacate la munca jucam pe rand din cauza ca nu ni se permit mai mult de 2 conexiuni simultan(asta nu e problema). Am inceput sa joc pe telefon si hotspot pe un laptop de la munca.
    Acasa cum dau log in primesc instant log out, desi in Istoricul de intrari imi scrie cu succes.
    Cum se poate rezolva. Momentan nu pot juca decat de pe telefon si de pe laptopul care este la munca.
    Si ca sa nu fie problema, suntem 2 frati(wierds si xGen).
    Multumesc
    Last edited by xGen; 01-17-2020 at 07:29 PM.

  3. #1303

    Default

    Salut la toti baietii(si fetele)!

    Mi-am facut de curand un gang si incerc sa ii trimit unui membru asa-zisa Relatia de incredere. Problema este ca atunci cand incerc sa i-o trimit, imi da eroarea asta ciudata pe care nu o inteleg, "This account can have max 4 trusted gangs per round" . Ar putea cineva sa imi explice ce inseamna? Saracu' om vrea si el sa doneze la gang si nu poate. Ajutor pls!

    Si daca tot sunt la capitolul asta, mi-ar putea spune cineva cate relatii de incredere pot da membrilor mei?
    Probabil sunt intrebari destul de basic, dar sunt nou pe TheCrims si nici nu prea am gasit cine stie ce materiale ajutatoare pe net so...I'd appreciate!

    Merci anticipat.

  4. #1304

    Default

    Salut sharky,

    Daca traduci acel mesaj din engleza in romana, o sa vezi ca spune maxim 4 relatii de incredere pe runda.Poti sa mergi sa citesti Manualul Jocului, acolo gasesti ceva informatii despre joc.
    Succes!

  5. #1305
    Join Date
    Aug 2020
    Location
    England
    Posts
    8

    Default

    Quote Originally Posted by sharky311 View Post
    Salut la toti baietii(si fetele)!

    Mi-am facut de curand un gang si incerc sa ii trimit unui membru asa-zisa Relatia de incredere. Problema este ca atunci cand incerc sa i-o trimit, imi da eroarea asta ciudata pe care nu o inteleg, "This account can have max 4 trusted gangs per round" . Ar putea cineva sa imi explice ce inseamna? Saracu' om vrea si el sa doneze la gang si nu poate. Ajutor pls!

    Si daca tot sunt la capitolul asta, mi-ar putea spune cineva cate relatii de incredere pot da membrilor mei?
    Probabil sunt intrebari destul de basic, dar sunt nou pe TheCrims si nici nu prea am gasit cine stie ce materiale ajutatoare pe net so...I'd appreciate!

    Merci anticipat.
    Despre mine era Vorba )

    Un raspuns mai explicit pentru cei ce vor mai intampina aceasta "nedumerire"

    Un User primeste de 4 ori pe runda , Relatie de incredere indiferent din partea carui gang vine .
    Ca sa mai beneficiezi de aceasta Relatie de incredere si dupa acele 4 ori trebuie sa iti resetezi contul (tot in aceeasi runda) si apoi vei beneficia de inca 4 "relatii de incredere" (acest reset inseamna ca o iei de la 0 cu contul si doar Creditele(cumparate ) raman valabile.

    Salutare tuturor Spor la Joc si bine v-am regasit dupa cativa ani de absenta

  6. #1306

    Default

    https://discord.gg/4EyuqHCj link de discord. Sunt nou, as vrea sa mai invatat cate ceva despre joc si pentru clan. Este mai usor sa comunicam pe discord in legatura cu jocul. Chiar daca nu am pus nicio intrebare, sper sa nu deranjeze pe cineva. Salutare

  7. #1307

    Default

    concret....nu povesti...ce masuri luati ca sa depistati cheat-urile si bot-ii? Sau aici e no man land....

  8. #1308
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    84

    Default

    Salut,

    Poti sa stai linistit, modalitatile noastre de depistare a botilor sunt foarte multe, am prinsi foarte multi boti si vom prinde in continuare, dar avem nevoie si de ajutorul vostru, daca considerati ca cineva foloseste bot, va rugam sa faceti un tikst si sa ii raportati

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •