Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 99 of 131 FirstFirst ... 4989979899100101109 ... LastLast
Results 981 to 990 of 1308
  1. #981
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by aLy View Post
    salut , am pierdut mail la cont , sti ceva imi pot schimba mail ? ma poti ajuta mersi !
    de schimbat mail nu poti, daca dai click pe profil iti apare acolo pe ce e-mail s-a facut cont-ul... daca ai uitat parola da-i acolo unde ti-ai facut mail-u la password recovery... multa bafta alybaba )

  2. #982
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    65

    Default

    dar nu mai stiu intrebarea secreta si mailul alternativ.. altcv pot face?

  3. #983
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by aLy View Post
    dar nu mai stiu intrebarea secreta si mailul alternativ.. altcv pot face?
    Asteapta runda #54, se baga iar optiunea de a schimba mailul.

  4. #984
    Guest

    Default

    degeaba se poate schimba daca el nu stie pass de la vechiul mail

  5. #985
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    65

    Default

    ai dreptate , pentru ca nu am cum sa confirm schimbarea . kirk sau serban ma puteti ajuta intr-un fel sau altul? multumesc.

  6. #986
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Nu pot sa-ti schimb email-ul, imi pare foarte rau.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  7. #987
    Guest

    Default

    Am si eu o intrebare:P am citit regulile pentru noua runda dar din cate se aude pe site/forum/retele socializare.. uni joaca pe mai multe conturi dar nu in acelasi timp ? avem voie sa jucam pe mai multe conturi dar nu in acelasi timp ( ca in reguli scrie un cont conectat pe ip) ??se primeste ban?

  8. #988
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Ro4eVeR View Post
    Am si eu o intrebare:P am citit regulile pentru noua runda dar din cate se aude pe site/forum/retele socializare.. uni joaca pe mai multe conturi dar nu in acelasi timp ? avem voie sa jucam pe mai multe conturi dar nu in acelasi timp ( ca in reguli scrie un cont conectat pe ip) ??se primeste ban?
    Nu este voie sa joci pe mai mult de un cont, indiferent cand, daca activezi un cont numai ai voie sa activezi alt cont pana la sfarsitul rundei.
    - Only one account is allowed per player
    - Only one account is allowed to be logged in from one IP

  9. #989

    Default

    )) clar... se duc de rapa iepurici mei cu vechimea si numele si toate injuraturile de la gb super tare... dar cu toate astea ne vedem in top

  10. #990
    Guest

    Default

    Nu stiu unde ai vazut asa ceva, mie inca nu mi-au picat sub ochi noile reguli...nici pe forum, nici pe e-mail. Eu zic sa asteptati pina apare o postare oficiala (a unui membru TcCrew) asupra acestui subiect. Cred ca ar fi o decizie nu regretabila, ci de-a dreptul prosteasca...o reintoarcere in trecut asupra unei reguli care si atunci exista doar pentru a fi incalcata. In plus, ar fi ca un domeniu in care te chinui 6 ani sa dezvolti ceva, ca apoi sa te intorci dintr-o data la origini si sa lasi totul balta, iar asta atit din partea TcCrew cit si a jucatorilor. Oricum, n-ar strica putina transparenta si chiar comunicare intre administratori si jucatori in luarea unor decizii legate de dezvoltarea ulterioara a jocului, macar sub aspect consultativ...asa, ca o testare a pietei. Jucatorii noi vin, vad, pleaca (fata de anul 2005 piata jocurilor online s-a diversificat extrem)...baza sta tot in jucatorii vechi, care percep acest joc ca pe o comunitate iar multi dintre ei joaca (inca) in virtutea inertiei. O astfel de decizie, de a limita la 1(unu) numarul conturilor, ar insemna atit gonirea vechilor jucatori cit si a face si mai neactractiv pentru incepatori un joc care , oricum, sufera mult si la acest capitol. Nu vreau sa critic pe nimeni, sint doar niste observatii care se refera la evolutia ori involutia jocului, nu la vreo persoana ori grup de persoane. In speranta ca totusi schimbarile din aceasta runda vor fi pe placul jucatorilor, va urez sa aveti un an minunat si distractie placuta in noua runda!

    P.S.: Tot n-am sa inteleg vreodata de ce se fac schimbari doar de dragul de a schimba ceva...

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •