Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 102 of 131 FirstFirst ... 25292100101102103104112 ... LastLast
Results 1,011 to 1,020 of 1308
  1. #1011
    Guest

    Default

    Cresc si atunci atributiile (skillu) doar ca nu arata, la mesaje vezi cati bani ai luat la spargeri.

  2. #1012
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Nu inteleg de ce atunci cand vrei sa schimbi parola, nu primesti o notificare pe mail'ul pe care ai creeat contul, sa te intrebe daca vrei sau nu sa schimbi mail'ul.Ramane asa sau se va schimba treaba in urmatoarea runda?

  3. #1013
    Guest

    Default

    Un e-mail de confirmare a fost trimis catre tine.Urmeaza instructiunile din acel e-mail pentru a definitiva schimbarea parolei.
    Din cate vat nu se mai poate schimba mail, daca la asta te referi.

  4. #1014
    Guest

    Default

    cum se calculeaza respectul? nu din ce elemente ci care este proportia elementelor in calcul. asta daca doreste cineva sa zica.

  5. #1015
    Guest

    Default

    Cresterea respectului este datorita 2 lucruri:

    -Skill [Respectul din skill il obtii facand media (inteligenta+forta+toleranta+carisma)/4]
    -Bani [Respectul din bani il obtii impartind toti banii cash & banca la 10.000 adica daca ai 10.000.000$ ai 1.000 respect din acei bani]


    Cand cumperi cladiri iti scad banii dar nu iti scade respectul in acelasi mod cum ai cumpara un drog, de exemplu daca cumperi o cladrire de heroina in loc de 50 respect (500.000$) iti scade cu 25 respect, asta fiindca 250.000$ iti dau inapoi daca vinzi cladrirea de heroina.
    Totul este echilibrat si nu ramai niciodata in minus/plus cu respectul decat intr-un sigur mod, daca omori pe cineva, 1 kill=1 respect, deci nu are rost sa omori pe cineva ca sa faci respect mare.
    Sper sa ti-am fost de ajutor.

  6. #1016
    Guest

    Default

    iti multumesc mult pentru raspuns vash pentru raspuns. foarte pertinent si foarte matematic . nu stiu daca e ultima data cand te deranjez dar acum tot te mai stresez odata: cum se calculeaza respectul unui gang? respectul total impartit la nr de membrii sau se iau in calcul toate atributele de mai sus si se impart apoi la nr membrii. cu respect iti multumesc pentru raspunsuri si inca odata sper ca nu deranjez cu vorbaria multa

  7. #1017
    Guest

    Default

    Respectul unui gang se calculeaza normal, adunand respectul fiecarui jucator din acel gang, nu se face nici o medie, respectul gangurilor se actualizeaza odata la 30 minute reale.

  8. #1018
    Guest

    Default

    din nou eu , de data asta cu ceva mai serios. fiind prost sfatuit mi-am facut 2 conturi. am crezut ca nu e asa mare problema. in fine nu mai conteaza. doar ca am fost banat. asta e! am comis-o suport consecintele. intrebarea este daca dupa ce se termina perioada de penalizare daca imi voi primi contul asa cum era si daca productia cladirilor este influentata de acest ban?

  9. #1019
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by mcgabi View Post
    din nou eu , de data asta cu ceva mai serios. fiind prost sfatuit mi-am facut 2 conturi. am crezut ca nu e asa mare problema. in fine nu mai conteaza. doar ca am fost banat. asta e! am comis-o suport consecintele. intrebarea este daca dupa ce se termina perioada de penalizare daca imi voi primi contul asa cum era si daca productia cladirilor este influentata de acest ban?
    Din cate stiu banurile pentru incalcarea regulii #2 se da pana la sfarsitul rundei, odata cu inceperea unei noi runde TOTI incepem de la 0, adica de la 5 respect fara nimic pe noi, prin activarea contului, nu vei mai avea nimic pe cont in noua runda, daca banul se termina inainte de a se termina runda atunci o sa il gasesti la fel, contul "INGHEATA" pe perioada banului, fara bilete, productie la tarfe/cladiri etc.

  10. #1020
    Guest

    Default

    am fost banat pana pe data de 6 de catre bot hunter dar nu stiu dece eu am un calc si un laptop si amandoua sunt pe acelasi ip pt ca am router si de pe laptop intra prietenul meu...si nu inteleg pt ce ban as dori sa stiu si eu dece ban ca nu am injurat nu am facut nimik nu am jignit pe nimeni multumesc astept raspuns.....

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •