Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 103 of 131 FirstFirst ... 35393101102103104105113 ... LastLast
Results 1,021 to 1,030 of 1308
  1. #1021
    Guest

    Default

    Poti folosi un singur cont, daca tu si prietenul tau aveti acelasi ip nu puteti sa jucati, "bot hunter" e doar un plugin care da ban automat daca viteza actiunilor tale depaseste o anumita limita.

  2. #1022
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    EDIT: # Am gasit raspunsul .
    Last edited by f0rsaken; 02-03-2012 at 06:22 PM.

  3. #1023
    Guest

    Default

    Salutare! Am o intrebare...cum se procedeaza daca si eu si sormea vrem sa ne jucam amandoi (2 conturi individuale) si avem doar un singur IP? Ar fi fain tare sa nu avem probleme...cum se poate rezolva treaba?Multumesc anticipat pentru ajutor! Contul ei este : Iuanah iar al meu este Gunindapants

  4. #1024
    Guest

    Default

    Statistici
    12982. Iuanah
    Thug
    Respect: 4798
    K I L L S: 0


    Statistici
    26613. Gunindapants
    Hangaround
    Respect: 344
    K I L L S: 0


    Parerea mea e ca trebuia sa pui intrebarea asta inainte sa incepi sa joci, regula 2 interzice clar intrarea pe 2 conturi de pe acelasi ip, nu se poate fi siguri daca tu intri pe 2 conturi sau daca chiar intra si sora ta, nu aveti cum sa jucati decat pe un singur cont daca nu aveti 2 conexiuni diferite de internet.

  5. #1025
    Guest

    Default

    salut, am si eu o problema...mi-am schimbat fata decurand, cand dau la profil imi apre noua fata si cand ma uit in dreapta unde scrie skillu, echipamnet....in fine apare vechea fata, dc ???

  6. #1026
    Guest

    Default

    Un bug mai vechi, asteapta sa se faca o actualizare, atunci s-ar putea iti apara noua fata.

  7. #1027
    Guest

    Default

    ok, dar cam cat trebuie sa astept ?

  8. #1028
    Guest

    Default

    O actualizare la statistici ia cam 15 minute la gang 30, ar fi trebuit sa iti apara deja, incearca sa o mai schimbi de cateva ori.

  9. #1029
    Guest

    Default

    am schimbat-o de 5 ori ) si am asteptat mai mult de 15 min si tot nu se schimba ), ce o avea ??k ma enerveaza.....

  10. #1030
    Guest

    Default Buna seara

    am primit ban pentru nu stiu ce ip ca am doua ip sau cam asa ceva si imi zici ca astazi la ora 20.02 imi da drumu dar nici pana la ora asta nu mi sa dat drumu ce trebuie sa fac ? Ms
    Esti banat pentru 2012-02-06 20:02:47 pentru incalcarea regulii
    Rule 2
    Banat de: Bot Hunter

    Click aici pentru a citi mai multe

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •