Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 105 of 131 FirstFirst ... 55595103104105106107115 ... LastLast
Results 1,041 to 1,050 of 1308
  1. #1041
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Looool,stai ca n-am inteles bine.Jocul ramane asa 4ever? Asta ar fi chiar culmea,dupa ce ca au facut o "revenire" in trecut care nu era necesara,acum vor sa jucam de acum incolo,cu un singur cont?Dupa ce ca jocul era corupt inainte,acum vreti sa il faceti si mai corupt? Spune-i lu Memox sa isi miste curu de la numarat bani si sa investeasca si el intr-un dedicat care permite multi-acc,sau ii este frica iar de hackeri,ii da baza de date iar p'afara

  2. #1042
    Guest

    Default

    O sa ii zic )
    Jocul va ramane la "single account" asa vor fi mai putine buguri si mai putine persoane care folosesc scripturi/bot etc.

  3. #1043
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Imi pare rau ca trebuie sa fiu atat de radical, dar se pare ca expertiza ta in ceea ce priveste jocul, si sistemele de Web Based MMO's moderne se apropie vertiginos de 0 (zero).

    Sunt zeci de motive pentru care nu ne vom mai intoarce la sistemul de multi account, rabbit mode si account sharing (prieten de incredere). Daca ai jucat rundele trecute si joci si runda asta nu imi dau seama cum nu poti sa faci diferenta, si sa realizezi de ce este o mutare absolut esentiala. Cat despre memox, nu stiu daca Vash este cel mai in masura sa-i transmita asa ceva, si nici nu cred ca portretizarea asta facuta unui om care de 3 ani tine jocul aproape singur este dreapta.


    Quote Originally Posted by f0rsaken View Post
    Looool,stai ca n-am inteles bine.Jocul ramane asa 4ever? Asta ar fi chiar culmea,dupa ce ca au facut o "revenire" in trecut care nu era necesara,acum vor sa jucam de acum incolo,cu un singur cont?Dupa ce ca jocul era corupt inainte,acum vreti sa il faceti si mai corupt? Spune-i lu Memox sa isi miste curu de la numarat bani si sa investeasca si el intr-un dedicat care permite multi-acc,sau ii este frica iar de hackeri,ii da baza de date iar p'afara
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  4. #1044
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Imi pare rau ca trebuie sa fiu atat de radical, dar se pare ca expertiza ta in ceea ce priveste jocul, si sistemele de Web Based MMO's moderne se apropie vertiginos de 0 (zero).

    Sunt zeci de motive pentru care nu ne vom mai intoarce la sistemul de multi account, rabbit mode si account sharing (prieten de incredere). Daca ai jucat rundele trecute si joci si runda asta nu imi dau seama cum nu poti sa faci diferenta, si sa realizezi de ce este o mutare absolut esentiala. Cat despre memox, nu stiu daca Vash este cel mai in masura sa-i transmita asa ceva, si nici nu cred ca portretizarea asta facuta unui om care de 3 ani tine jocul aproape singur este dreapta.
    Te-ai referit la mine ??
    In plus cu memox a fost o gluma, se pare ca nu ai inteles )
    Last edited by vash; 02-08-2012 at 11:37 AM.

  5. #1045
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Din moment ce am citat post-ul lui f0rsaken, tu la cine crezi ca m-am referit?
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  6. #1046
    Guest

    Default

    Daca vrei sa spui ca procentajul de coduri/scripturi este mai mic in MultiAccount decat in SingleAccount te inseli, poate nu a fost unul din motivele principale, dar cu siguranta a contat, acum se poate vedea clar cine da spargeri singur (lasa botu sa dea pentru el), de buguri nici numai vorbesc, majoritatea schimbarilor care au avut loc in ultimele runde au avut probleme de toate tipurile. Nu vreau sa mai intru in alte detalii legate de mutare...

  7. #1047
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Nu am sustinut niciodata ca jocul ar fi bug-free, sau ca odata cu schimbarea aceasta nu vor mai exista boti. Dar sa spui ca un sistem multi este mai bun decat un joc single account este de-a dreptul hilar.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  8. #1048
    Guest

    Default

    Odata cu Single account, acele persoane care aveau sute de conturi si numai puteau botii la treaba si dupa cu alti boti dadeau milk dispar, toti cei care fac skill cu bot si dau spargeri cu gg singuri sunt usor depistabili, cei cu dirtystats la fel, odata cu asta si munca moderatorilor, buguri mai putine, si mai putine probleme legate de hackul altor jucatori si a "milkului", donarea/vinderea de skill este mult mai clara decat inainte cand se muta pe sute de conturi si la sfarsit ajungea pe conturi din top skill cu bot, in plus creste numarul de credite folosite.
    Foarte putine dezavantaje.

  9. #1049
    Guest

    Default

    ce inseamna dirtystats?

  10. #1050
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Dupa cum ii spune si numele (dirtystats) inseamna stats murdar,si este(din cate stiu eu) stats-ul facut cu diferite script-uri.
    off: Exista patru lucruri de care ma despart greu la multi acc.
    1.Stats
    2.Droguri(transferi)
    3.GA'urile se dau mai usor
    4.Faza cu stats-ul si drogurile am trecut'o cu vederea,de ga'uri m-am despartit usor si nu prea mai dau,dar am ajuns sa ma rog de toti "pripasi" pentru o invitatie in gang? Si la sfarsit tot eu raman cu buza umflata(la propriu ) Inainte se adunau 6-7 si se dadea fk toata noaptea .
    Last edited by f0rsaken; 02-08-2012 at 11:31 PM.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •