Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 122 of 131 FirstFirst ... 2272112120121122123124 ... LastLast
Results 1,211 to 1,220 of 1308
  1. #1211
    Guest

    Default

    Fight Club ?

    Daca dau provoaca-ma , si accept atacul , cum inving ? daca am toleranta mai mare decat forta lui sau forta mai mare decat forta adversarului ?
    Si invers ?

  2. #1212
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    111

    Default

    Quote Originally Posted by cradle2thegrave1 View Post
    Fight Club ?

    Daca dau provoaca-ma , si accept atacul , cum inving ? daca am toleranta mai mare decat forta lui sau forta mai mare decat forta adversarului ?
    Si invers ?
    Trebuie sa ai media dintre Forta si Toleranta mai mare decat media adversarului. De asemenea se iau in considerare si Arma+Armura.

    Quote Originally Posted by dulap View Post
    cum trec lvl ... adica am respect 700 si dau spargeri tot la farmacie
    nu imi apar.. chesti gen rapire sau paypal ...
    Te duci la Profil, apoi la Nivele si o sa vezi ca iti apar anumite conditii pentru accesul la nivelul superior. Dupa ce indeplinesti acele conditii vei putea da spargeri cu o dificultate mai mare.
    Last edited by p1lgr1m; 11-24-2012 at 01:09 PM.

  3. #1213
    Guest

    Default

    Daca a venit vaporul cu opium(exemplu) , mai este sansa sa mai vina inca 1 data in aceeasi runda ?

  4. #1214
    Guest

    Default

    Cresterile si cantitatea de vapoare care vin sunt random, un vapor poate venit de mai mult de 1 ora pe runda, s-a intamplat sa vina si de 4-5 ori in acelasi runda.

  5. #1215
    Guest

    Default

    Care este cea mai scumpa tarfa ( pret vanzare ) pe care poti sa o agati in club/discoteca ? si cat are pretul de vanzare ?

  6. #1216

    Default

    Daca nu ma insel acum poti agata si Miss blonde in discoteci. Pretul de vanzare mereu depinde de cate tarfe la fel ai. De exemplu daca ai 1 miss blonde, o poti vinde cu $500.000, daca ai 2 pretul creste.
    TheCrims.com Crew

  7. #1217
    Guest

    Default

    Daca mai joaca inca un cont de pe acelasi/aceleasi ip-uri, si nu exista nici o interactiune intre ele, se da ban?

  8. #1218

    Default

    Quote Originally Posted by rrraulx View Post
    Daca mai joaca inca un cont de pe acelasi/aceleasi ip-uri, si nu exista nici o interactiune intre ele, se da ban?
    Daca nu exista absolut nici o interactiune, da. Preferabil sa trimiti un ticket cu ID-ul conturilor pentru verificari.
    TheCrims.com Crew
    Moderator

  9. #1219
    Guest

    Default

    Nu exista acum, dar ideea e ca vroiam sa`mi mai activez un cont sa exersez ceva pe el...in fine.
    Am alta intrebare..numa nu reusesc sa ma lamuresc. La fight din cate am inteles skillu e (forta+toleranta)/2 + arma. Dar la arma, ce pun? Bonusu de forta? Bonusu de atac? Bonusu de forta ce? Se adauga si el la forta ce-o am? Sau cum?

  10. #1220
    Guest

    Default

    rrraulx daca vrei sa exersezi, testezi avem varianta beta unde poti face ce doresti.

    Bonusul de la Distrugator de exemplu iti da 10% mai multa forta si dupa ce se face media intre forta si toleranta [(forta*1.1+toleranta)/2]*1.05, unde acel 1.1 creste forta cu 10% si acel 1.05 creste cu 5% totalul de atac.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •