Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 13 of 131 FirstFirst ... 311121314152363113 ... LastLast
Results 121 to 130 of 1308
  1. #121
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by makyavely View Post
    dci am jucat mai multe runde crims ..dare vreau sa stiu ceva ....problema e ca nu stiu cum sa faci sa creasca respectu mai repede ..
    1 vreau sa stiu daca.. ///sa zic ca am cu aproximare 1000 la toate skilurile si te opresti din spargeri si faci numai combinatii ..din bani poti sa ajungi sus sau trebue si skiluri mai pe masura sa zic..??????



    astept un saspuns pe masura..plz..daca intelegeti ce vreau sa zic
    citeste si tu strategii , ca sa faci "combinatii" ca la carte )

  2. #122
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by makyavely View Post
    dci am jucat mai multe runde crims ..dare vreau sa stiu ceva ....problema e ca nu stiu cum sa faci sa creasca respectu mai repede ..
    1 vreau sa stiu daca.. ///sa zic ca am cu aproximare 1000 la toate skilurile si te opresti din spargeri si faci numai combinatii ..din bani poti sa ajungi sus sau trebue si skiluri mai pe masura sa zic..??????



    astept un saspuns pe masura..plz..daca intelegeti ce vreau sa zic
    Nu cred ca ai jucat multe runde daca pui intrebari d'astea ...
    Cum a zis CapaT , uite te pe la strategii

  3. #123
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Quote Originally Posted by makyavely View Post
    dci am jucat mai multe runde crims ..dare vreau sa stiu ceva ....problema e ca nu stiu cum sa faci sa creasca respectu mai repede ..
    1 vreau sa stiu daca.. ///sa zic ca am cu aproximare 1000 la toate skilurile si te opresti din spargeri si faci numai combinatii ..din bani poti sa ajungi sus sau trebue si skiluri mai pe masura sa zic..??????



    astept un saspuns pe masura..plz..daca intelegeti ce vreau sa zic
    Nu poti creste fara sa iti cresti in permanenta si skill-ul. Asta deoarece skill-ul tau influenteaza banii pe care ii detii.
    De exemplu numarul de cladiri pe care le detii este influentat de skill-ul tau, mai exact de inteligenta. Cu cat ai mai multa inteligenta iti creste si numarul cladirilor pe care le poti detine, iar cu cat ai mai multe cladiri cu atat poti produce mai multe droguri din care sa obtii bani.
    Un alt exemplu este carima care influenteaza banii produsi de tarfele tale. Cu cat carisma ta este mai mare cu atat tarfele vor produce mai mult.
    Asa cum te-au sfatuit si ceilalti jucatori mai sus incearca sa citesti topicul numit "Strategii" (cu toate ca unele informatii de acolo nu mai sunt tocmai de actualitate iti poti face o idee despre mecanica jocului si iti poti construi o strategie).

  4. #124
    Guest

    Default

    am si eu o intrebarica mica daca nu va suparati.
    Am vazut ca oti ataca jucatori si poti fi atacat de ei.Dar cum poti omora jucatori?Am auzit co poti sa omori sau sa fii omorat.vrea sa stiu daca e adevarat iar daca este ,cum?

  5. #125
    Guest

    Default

    poti omora pe cineva daca ai dublu skill fata de el sau invers , poti muri daca cel care te ataca are dublu skill decat tine

  6. #126
    Guest

    Default

    multam mult

  7. #127
    Guest

    Default

    + Conteaza si armele care le au cei 2

  8. #128
    Guest

    Default

    de ce nu pot sa atac la drug king ?????? akuma vreo 2 zile ma lasat dar auma nu ma mai lasa dc??????

  9. #129
    Guest

    Default

    TheCrims MMORPG game Fansite & Calculator , aici vezi in functie de skill-ul tau unde poti ataca

  10. #130
    Guest

    Unhappy nu stiu

    cand intri intrun bar, eu am mai mare respectu si aia care are mai mic nul pot sal
    bat, si daca are unul mai mare respectu ma bate de ma zvanta
    cum pot sai bat si eu pe cei din bar???????????????????

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •