Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 21 of 131 FirstFirst ... 1119202122233171121 ... LastLast
Results 201 to 210 of 1308
  1. #201
    Guest

    Default

    Pai uite eu vreau sa cumpar un cont de la cineva ( cu bani...e problema mea ce fac cu banii, si sa zicem ca eu am incredere in el ), nu incalcam nicio regula cum putem face sa am numai eu acces la cont cu numai el va avea acces la bani ???

  2. #202
    Guest

    Default

    Pai nu e permis sa cumperi contul cuiva

    Sau daca vrei sa il cumperi ... Ii ceri emailul de la cont activezi modul iepure , si schimbi parola .. Asa poti sa ai acces numai tu la cont si nu poti lua ban deoarece contul este modul iepure..
    Last edited by GoDyBelrayRonSoN; 04-15-2009 at 03:19 PM.

  3. #203
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Doru View Post
    pot schimba mailul la un cont ? multumesc.
    nu se mai poate.. inainte se putea

  4. #204
    Guest

    Default

    Sal...Am 0 la energie...cum pot sa imi cresc energia?...si apropo cam ce e de facut in aces joc numa sa dau spargeri?...am reusit sa dau la bancomat... dau pana ajung la ultimu?..trebuie sa cumpar tarfe...dorguri alea alea? si cum atac pe cineva? cum intru intrun clan? ...cam multe intrebari da is inecpator

  5. #205
    Guest

    Default Help

    dc imi creste energia foarte greu .. adica daca imi iau 99 de alcool imi creste cu 3 % .. ca sa imi creasca la 100% trebuie sa ma duc la cel putin 7 curve .. si scumpe .. am respect 516 .. ce i drept am fost batut cam de multe ori ..

  6. #206
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by LumPyDpT View Post
    Sal...Am 0 la energie...cum pot sa imi cresc energia?...si apropo cam ce e de facut in aces joc numa sa dau spargeri?...am reusit sa dau la bancomat... dau pana ajung la ultimu?..trebuie sa cumpar tarfe...dorguri alea alea? si cum atac pe cineva? cum intru intrun clan? ...cam multe intrebari da is inecpator
    Energia - Mergi la viata de noapte,intri intr-un bar si te droghezi(poti lua supradoza) sau mergi la curve(exista riscu sa te imbolnavesti)
    Ce E De Facut - Da, sa dai spargeri, sa joci cu iepuri (conturi secundare), sa vanezi, sa faci trafic cu droguri etc...
    Cum Ataci Pe Cineva - Pai in primul rand trebe sa ai pe cineva la relatzii cu rosu (daca te-ai intalnit intr-un bar sau sa iti dea cineva relatie de prietenie, vezi in coltu stanga sus ATAC! ,mergi acolo selectezi pe XXX si Dai In Cap.
    Clan/Gang - Ca sa intri intr-un clan ai nevoie de cel putin 50 respect,dedesubt de Cash $ ai 3 imagini , Mesaje, Prieteni si Gang ,dai click pe Gang


    BAFTA ! In Curand Va Aparea Si GAME HELP!,dar momentan se lucreaza la el !

  7. #207
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by razvanv89 View Post
    dc imi creste energia foarte greu .. adica daca imi iau 99 de alcool imi creste cu 3 % .. ca sa imi creasca la 100% trebuie sa ma duc la cel putin 7 curve .. si scumpe .. am respect 516 .. ce i drept am fost batut cam de multe ori ..



    Esti drogat peste masura ,de aia ,iar ca sa rezolvi problema , te duci la SPITAL. cumperi METADONA (cam 10 unitati cred ca iti ajung) si ai rezolvat problema, dar sa nu uitzi sa mai mergi din cand in cand si pe la spital si mai iei cate o (una singura) unitate de metadona !

    Bafta..

  8. #208
    Guest

    Default

    Ai grija sa nu cumperi skill in loc de metadona (chuckle) ca altii

  9. #209
    Guest

    Default

    DA! bne punctat mytzule,vai ca mi-am adus aminte rad cu lacrimi ) " calugare,scoate-l pe asta din SA ca e vai de capu` lui "

  10. #210
    Guest

    Default

    Lepra SAului

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •