Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 59 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 21 to 30 of 1308

Hybrid View

  1. #1
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by lastarica View Post
    imi spune si mie cineva cum naiba ajung astia din ziua a patra cu respect 2000???
    spargeri in gang (cu prietenii / sau cu iepurii tai )

  2. #2
    Guest

    Default Help

    dc imi creste energia foarte greu .. adica daca imi iau 99 de alcool imi creste cu 3 % .. ca sa imi creasca la 100% trebuie sa ma duc la cel putin 7 curve .. si scumpe .. am respect 516 .. ce i drept am fost batut cam de multe ori ..

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by LumPyDpT View Post
    Sal...Am 0 la energie...cum pot sa imi cresc energia?...si apropo cam ce e de facut in aces joc numa sa dau spargeri?...am reusit sa dau la bancomat... dau pana ajung la ultimu?..trebuie sa cumpar tarfe...dorguri alea alea? si cum atac pe cineva? cum intru intrun clan? ...cam multe intrebari da is inecpator
    Energia - Mergi la viata de noapte,intri intr-un bar si te droghezi(poti lua supradoza) sau mergi la curve(exista riscu sa te imbolnavesti)
    Ce E De Facut - Da, sa dai spargeri, sa joci cu iepuri (conturi secundare), sa vanezi, sa faci trafic cu droguri etc...
    Cum Ataci Pe Cineva - Pai in primul rand trebe sa ai pe cineva la relatzii cu rosu (daca te-ai intalnit intr-un bar sau sa iti dea cineva relatie de prietenie, vezi in coltu stanga sus ATAC! ,mergi acolo selectezi pe XXX si Dai In Cap.
    Clan/Gang - Ca sa intri intr-un clan ai nevoie de cel putin 50 respect,dedesubt de Cash $ ai 3 imagini , Mesaje, Prieteni si Gang ,dai click pe Gang


    BAFTA ! In Curand Va Aparea Si GAME HELP!,dar momentan se lucreaza la el !

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by razvanv89 View Post
    dc imi creste energia foarte greu .. adica daca imi iau 99 de alcool imi creste cu 3 % .. ca sa imi creasca la 100% trebuie sa ma duc la cel putin 7 curve .. si scumpe .. am respect 516 .. ce i drept am fost batut cam de multe ori ..



    Esti drogat peste masura ,de aia ,iar ca sa rezolvi problema , te duci la SPITAL. cumperi METADONA (cam 10 unitati cred ca iti ajung) si ai rezolvat problema, dar sa nu uitzi sa mai mergi din cand in cand si pe la spital si mai iei cate o (una singura) unitate de metadona !

    Bafta..

  5. #5
    Guest

    Arrow Intrebare beta

    am citit ca pe beta is credite gratis adik cum? ca am vazut ca de cumparat nu se poate. ma ajuta careva ?

  6. #6
    Guest

    Default Fab. de bere

    Poti produce in fab de bere doar dc iti iei credite si droguri, ca nu prea inteleg, vreau si eu detalii despre ce poti face cu o fab de bere si dc doar o cumperi, ea produce???!!!

  7. #7
    Guest

    Default

    nu inteleg prea bine ce ai vrut sa intrebi ... in fine


    dupa ce cumperi cladirea trebuie sa pastrezi cash bani pentru intretinerea fabricii ca ea sa produca

  8. #8
    Guest

    Default

    daca vrei sa produca mai mult dai 10 credite ... si face cu 10% mai mult

  9. #9
    Guest

    Default

    hey salut
    drogurile pe care le cumpar pot sa le si consum, nu? cum?

  10. #10
    Guest

    Default castiga credite

    am vazut intr-un coltisor o chestie cu "castiga credite completand un formular" care este "faza" cu asa ceva?

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •