Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 131 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 21 to 30 of 1308
  1. #21
    Guest

    Default

    am cautat peste tot si n-am gasit raspunsul.
    Unde pot vinde berea? am deja cateva sute de mii de unitati si nu stiu daca sa le colectez....si ce sa fac cu ele

  2. #22
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default raspuns simplu

    pai colectezi ce ai deja apoi te duci si vinzi la traficant si itzi iei bani pe ele ..dar vei sa ai energie

  3. #23
    Guest

    Default

    nu n-ai inteles ce vreu sa spun.
    deci, dupa ce am colectat (avand grija sa am energie)...unde anume o pot vinde - berea?...ca la dealerul de droguri nu are asa o rubrica!!


    si nu stiu unde imi dispare...unde anume se colecteaza..

  4. #24
    Guest

    Default

    bere=booze... acolo o vinzi

  5. #25
    Guest

    Default

    Intr-o confruntare 1vs1, ce anume se ia in considerare ? Acum cateva runde foloseam putere de atac=forta+inteligenta+1/2 toleranta+armura+arma, e ok ?Conteaza sa am puterea de atac mai mare decat a lui sau conteaza si toleranta in vreun fel, altfel decat in formula de mai sus ? Si arma ce damage va face cand atac respectiv sunt atacat, randomul acela sau o valoare fixa ?

  6. #26
    Guest

    Default

    la atac 1x1 sau cu gangul intotdeauna se lua, se ia si se va lua in considerare doar FORTA + TOLERANTA / 2 + arma cu armura

    EX:

    Forta : 12700
    Toleranta : 12300

    Media : 12500 + Distrugator ( vezi dmg minim - ex: 600 ) + Nomex ( 2000 ) = 15100 minim daca distrugatorul tau face dmg 600 si poti ajunge la 15900 maxim daca ai noroc si distrugatorul face dmg 1400 .

  7. #27
    Guest

    Default

    sal .cum pot sa fac sa nu mai apara emailul la profil? id-u de mess.

  8. #28
    Guest

    Default

    numai tu il vezi

  9. #29
    Guest

    Default Fab. de bere

    Poti produce in fab de bere doar dc iti iei credite si droguri, ca nu prea inteleg, vreau si eu detalii despre ce poti face cu o fab de bere si dc doar o cumperi, ea produce???!!!

  10. #30
    Guest

    Default

    nu inteleg prea bine ce ai vrut sa intrebi ... in fine


    dupa ce cumperi cladirea trebuie sa pastrezi cash bani pentru intretinerea fabricii ca ea sa produca

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •