Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 32 of 131 FirstFirst ... 2230313233344282 ... LastLast
Results 311 to 320 of 1308
  1. #311
    Guest

    Default

    ca sa ai relatii cu rosu este suficient sa intri intr-unu`l din urmatoarele baruri :

    the loft ,tivoli , aquarium , second floor(parca asa erau, n`am mai jucat ,nu mai stiu )

  2. #312
    Guest

    Default

    cum sa fac ca sa atac pe cineva? ei tot ma ataca pe mine si eu pe ei nu stiu cum... unde apare atacul? pe ce trebuie sa apas? mercii

  3. #313
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by hardwel View Post
    cum sa fac ca sa atac pe cineva? ei tot ma ataca pe mine si eu pe ei nu stiu cum... unde apare atacul? pe ce trebuie sa apas? mercii
    Sus in stanga la ATAC . Alegi victima cu care te-ai intalnit si pac

  4. #314
    Guest

    Exclamation Salut!!!

    Am folosit un calculator on line pentru tc si am observat ca daca pui acelasi total de skilluri impartite inegal nu intotdeauna ai aceeasi putere de atac. Intrebare: ce skilluri trebuie sa dezvolti pentru o putere mai mare de atac?
    Forta , inteligenta sau toleranta? si carisma chiar nu conteaza deloc?

  5. #315
    Guest

    Default

    Forta, Inteligenta, toleranta si damageul de la arma conteaza.

  6. #316
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by dorelxxxx View Post
    Am folosit un calculator on line pentru tc si am observat ca daca pui acelasi total de skilluri impartite inegal nu intotdeauna ai aceeasi putere de atac. Intrebare: ce skilluri trebuie sa dezvolti pentru o putere mai mare de atac?
    Forta , inteligenta sau toleranta? si carisma chiar nu conteaza deloc?
    Ca sa ai un cont bun de amicale..trb sa ai cat mai putina inteligenta si carisma

  7. #317
    Guest

    Default

    Salut...azi de dimineata la ora 4:13 am intrat ep forum si cand sa sa dau pe site-ul de al TheCrims imi apare in alta limba....cum fac sa imi apara Limba Romana ?....Multumesc Anticipat

  8. #318
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ThePunker View Post
    Salut...azi de dimineata la ora 4:13 am intrat ep forum si cand sa sa dau pe site-ul de al TheCrims imi apare in alta limba....cum fac sa imi apara Limba Romana ?....Multumesc Anticipat
    Poate ca ai apasat din greseala pe alt steag Uita-te in jos pe site si apasa pe steagul Romaniei

  9. #319
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nelutzu View Post
    DAI JOS DE TOT ,CU MOUSE`u... iar in josul pagini vei vedea :






    URMEAZA EXEMPLUL :P


    si BAFTA LA JOC
    ...................
    Last edited by nelutzu; 09-06-2009 at 04:45 PM.

  10. #320
    Guest

    Default

    Cum se face k am Respectu 3200 dau al HyperMarket si itnru la bulau ?

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •