Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 39 of 131 FirstFirst ... 2937383940414989 ... LastLast
Results 381 to 390 of 1308
  1. #381
    Guest

    Default mda

    am jucat si eu mai de mult the crims da nu mai stiu dupa cat timp se reface eneergia?

  2. #382
    Guest

    Default

    Pai nu are rost sa astepti sa se refaca (asta in caz k nu ai bilete sau bani..).Mergi la viata de noapte,cauti acolo ceva bar sau daca ai tu e si mai bine si incarci.Nu are rost sa astepti sa se incarce

  3. #383
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by snaku View Post
    am jucat si eu mai de mult the crims da nu mai stiu dupa cat timp se reface eneergia?
    Energia se reface in functie de moralul caracterului tau. Daca ai moral cat mai ridicat, se reface mai repede. Bafta!!

  4. #384
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by PushMeUp View Post
    cand ma jucam eu, adica prin primele runde, nu era voie cu mai mult de 1 cont. acum poti sa faci "n" conturi de pe acelasi ip, nu ?
    Da, poti face cate vrei/ai nevoie.

  5. #385
    Guest

    Talking ajutatima va roog

    Ce pot sa fac cand nu mai am bilete de intrare in club/bordel :-l ca trebuie sa astept o zi si imi dau ei 12 prea putin nu pot sa fac respect mult. altii au respect 12.000.000 CUM?:O vreau si io help me plz

  6. #386
    Guest

    Default

    poi nu pot intra in cluburi fara bilete! si pana se reface energia....dureaza

  7. #387
    Guest

    Default

    DATIMI UN ID SA VB:d PLZ

  8. #388
    Guest

    Default

    astai idu?

  9. #389
    Guest

    Question Ajutor :D !!

    am ramas fara bilete de intrare in club la mine sa imi incarc energia ...trebuie neaparat sa astept 1 zi ca sa imi de bilete ...sau exista si alta cale de a imi incarca energia .. ? replay va rog ms ><

  10. #390
    Guest

    Default cine ma ajuta?

    am si eu o intrebare..eu am 600 la respect..si nu pot sa atac pe nimeni decat pe cei cu level mult mai mare ca al meu...nu pot sa ii atac pe cei cu respect egal ca al meu sau mai mic...in schimb aia cu respectul mare...ma fac praf...de ce?

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •