Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 131 FirstFirst ... 234561454104 ... LastLast
Results 31 to 40 of 1308
  1. #31
    Guest

    Default

    daca vrei sa produca mai mult dai 10 credite ... si face cu 10% mai mult

  2. #32
    Guest

    Default

    hey salut
    drogurile pe care le cumpar pot sa le si consum, nu? cum?

  3. #33
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    drogurile pe care le cumperi poti sa le consumi numai daca iti cumperi un club de noapte/discoteca.
    astfel bagi drogurile care leai cumparat in discoteca respectiva, intri si cumperi.
    succes!
    PS iepurila offtopic. mesaj sters.

  4. #34
    Guest

    Default

    am trimis un sms la 1261 cu textu cred pt a-mi cumpara 10 credite, in cat timp imi trimid codu acela?

  5. #35
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by HiperSound View Post
    am trimis un sms la 1261 cu textu cred pt a-mi cumpara 10 credite, in cat timp imi trimid codu acela?
    In mod normal in cateva minute trebuie sa iti soseasca .

  6. #36
    Guest

    Default

    am primit creditu
    am si eu inca o intrebare...
    am dat la profilul meu si am vazut acolo o chestie ciudata "seteaza modul iepurelui" ce inseamna?

  7. #37
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by HiperSound View Post
    am primit creditu
    am si eu inca o intrebare...
    am dat la profilul meu si am vazut acolo o chestie ciudata "seteaza modul iepurelui" ce inseamna?
    Cand setezi un cont la modul iepure acel cont dispare din top , deci nu poate lua top1 pe tara unde este sau top1 international , setandu-l la acest mod beneficiul este ca se poate loga oricine pe el , cu parola fara sa mai folosesti relatia de incredere.

  8. #38
    Guest

    Default

    @ Sa nu activezi nicio data modul iepure pe main .. ;?? Nu se poate DEZACTIVA

  9. #39
    Guest

    Arrow intrebare intrebatoare...

    deci miam ales sa fiu P.I.M.P. iar cand fut o tarfa imi creste energia 100%. iar colegu meu care e Hitman, ii creste prea putin , neinsemnat, ce vreau saintreb e ....cum fac mai repede rost de energie ptr ca ma duc la bordel iau boli si ma omoara alti jucatori. ms anticipat

  10. #40
    Guest

    Default

    dupa 4-5 incarcari ale energiei du-te la spital si cumpara metadona sa-ti treaca 100 % dependenta

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •