Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 131 FirstFirst ... 345671555105 ... LastLast
Results 41 to 50 of 1308
  1. #41
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Am creat acest topic, pentru a oferi un singur loc in care, jucatorii noi si mai putin experimentati sa puna intrebari pertinente, si sa primeasca raspunsuri gandite, si scrise intr-un mod cat mai scurt, concis si lipsite de orice urme de ironie si aroganta. Nu uitati va rog, ca toti am fost incepatori.

    Aceastea fiind spuse, va rog evitati posturile offtopic, devieri de la subiect si in general orice comportament care ar putea leza integritatea conturilor voastre, si accesul pe acest forum.

    Va multumesc,
    salut, am si eu doua intrebari:
    1.Ce inseamna gang (mpt, rf, ss)
    2.Cum pot vinde si eu ce produce fabricuta mea?

  2. #42
    Guest

    Default

    referitor la ganguri :

    tv - transport valori
    rf - rezerve federale
    ss - steaven seagul
    mpt - manipuleaza piata tranzactiilor
    ac - al capone
    pf - palatu ****ingam
    fk - fort knox

    astea sunt doar prescutarile


    ce produci la cladiri vinzi in dealer

  3. #43
    Guest

    Talking lamuriti`ma si pe mine

    am fost facut praf de niste jucatori de cateva ori si am stat in spital, cum pot sa atac si eu niste jucatori ??? explicati`mi exact ce trbuie sa fac, intru intr`o discoteca sau un club de nopate si dupa ....??? ms anticipat

  4. #44
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    ca sa nu mai te atace lumea trebuie sa iti faci propriul bar unde sa te droghezi si sa intri numai u in el.
    asa nu te va mai ataca nimeni P

  5. #45
    Guest

    Default

    Cu tot respectul Grudge, impusca-te. Nu esti in stare macar sa intelegi un text.
    Omu' intreaba cum sa atace si el pe cineva si tu ii zici cum sa nu mai fie atacat.

    Quote Originally Posted by batranupuyu View Post
    am fost facut praf de niste jucatori de cateva ori si am stat in spital, cum pot sa atac si eu niste jucatori ??? explicati`mi exact ce trbuie sa fac, intru intr`o discoteca sau un club de nopate si dupa ....??? ms anticipat
    http://www.thecrims.com/tutorial.php?page=assault . Vezi aici.

  6. #46
    Guest

    Talking :)

    pai eu am propriul meu bar si bordel si am si droguri in stock ssi multe altele.....dar nu merge sa ma droghez in propriul meu bar...... iar ca sa nu mai intre altii jucatori zici sa pun nivelul de respect undeva pe la 400 ca sa nu ma cocoseze??? lamureste`ma

  7. #47
    Guest

    Default

    Merge ba. Dai search cu numele barului tau care l-ai facut il pui la Fav si n-ai treaba.
    Daca ai noroc/ghinion intra 1-2-3 insi sau nimeni intr-o runda la tine in bar.. inchizi ochii si ii dai in cap si gata.

  8. #48
    Guest

    Question cum pot vana recompense?

    SALL
    Cine stiie sami spuna sh mie cum pot vana recompense?

  9. #49
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    http://forum.thecrims.com/showthread...ght=recompensa
    citeste aici cum poti vana recompense. practic nu prea poti doar teoretic.

  10. #50
    Guest

    Talking :)

    cum atac si eu pe cineva????? ca ma dispera ce tre sa fac.... exlicati`mi pas cu pas !!
    Last edited by Grudge; 01-27-2009 at 07:25 PM.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •