Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 52 of 131 FirstFirst ... 242505152535462102 ... LastLast
Results 511 to 520 of 1308
  1. #511
    Guest

    Default

    Edit :
    1 ora Tc -> 15 minute reale .
    1 zi Tc -> 6 ore reale .
    Last edited by GangStarsRullz; 02-28-2010 at 06:03 PM.

  2. #512
    Guest

    Default

    Care este cel mai bun drog pentru energie......adica ce se foloseste cel mai mult.......si sunt cele mai profitabile cladiri.....cu drogurile de la cladiri ce se face..... ce e mai bine le folosesti sau le vinzi la dealer?

  3. #513
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CreTzeaN View Post
    Care este cel mai bun drog pentru energie......adica ce se foloseste cel mai mult.......si sunt cele mai profitabile cladiri.....cu drogurile de la cladiri ce se face..... ce e mai bine le folosesti sau le vinzi la dealer?
    1 unitate booze = 2 % energie
    1 unitate hero = 8-9 % energie

    eu folosesc heroina mereu .

    cladirile cele mai profitabile la inceputul rundei sunt alea de special K , dar in functie de vapoare se poate schimba situatia si ar putea fii profitabil si GHB . uita-te la cladiri si calculeaza singur in functie de pretul din dealer , costul fabricii si intretinere .

  4. #514
    Guest

    Default

    Care e cel mai eficient mod de a scadea respectul (preferabil fara sa ma rupa altii si fara medicamente pt status)

  5. #515
    Guest

    Default

    Cum sa fac sa nu ma mai sparga toti rahatii cand intru in baruri sa-mi iau droguri ?

  6. #516
    Guest

    Default

    Poti sa intrii in barurile safe ...sau fa-ti bar propriu

  7. #517
    Guest

    Default ce naiba

    Ba frate dc am fost banat...zice ceva de suspect bot banat de bot hunter..sunteti noobi?ala avea respect 5000 si eu aveam 900?wtf??ce admini...nu stie sa se uite inainte cine a reportat si daca intradevar daca aveam mai mult ca el imi dadea...

  8. #518
    Guest

    Default

    Nu conteaza respectul daca il ai mai mare/mic,poti sa ataci pe cine vrei.Esti banat pentru motivul suspect bot.

  9. #519
    Guest

    Default

    mda cea mai mare prostie bot hunterul iti da ban daca te misti foarte repede sau daca tii apasat mult tasta f5 in browser (mozila)

  10. #520
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by 2Xmatch View Post
    Care e cel mai eficient mod de a scadea respectul (preferabil fara sa ma rupa altii si fara medicamente pt status)
    Altii se chinuie sa faca respect ,tu vrei sa-l micsorezi...ma rog ,e alegerea ta . Desi poti lua bataie si daca ai respect mic...
    Exista citeva moduri de a scade respectul :
    - Daca ai bani multi ,ii investesti in droguri (am inteles ca nu vrei sa cumperi skill);
    - Daca joci "la kills" si vrei sa platesti mai putin cautiunea (sa dai spaga la gabori) ,folosesti alt user ceva mai mare si transferi skill-ul pe el .
    Totusi ,e bine sa n-ai de-a face cu altii . In acest scop ,nu dai si nu accepti relatii ,daca ai relatii rosii faci operatie estetica sau iei de bunavoie o supradoza...si ,bineinteles ,nu intri in discoteci ,cluburi sau bordeluri care
    nu-ti apartin . Din cite vad ,ai o victima si doua spitalizari ,ceea ce nu este o tragedie ,si nici nu joci la kills...Sfatul meu este sa joci mai atent ,mai retras ,si sa n-ai incredere in nimeni . Succes !

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •