Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 53 of 131 FirstFirst ... 343515253545563103 ... LastLast
Results 521 to 530 of 1308
  1. #521
    Guest

    Default

    Cum imi dau seama de un bar safe ?
    Am avut aproape 500 respect,n-am jucat aseara si acum am 198.Mama lor de ....

  2. #522
    Guest

    Default

    pai cel mai bine este sa iti faci tu propriul bar unde sa nu intre nimeni

  3. #523
    Guest

    Default

    Salutare. As vrea sa stiu si eu daca creditele sunt valabile de la o runda la alta. Mersi

  4. #524
    Guest

    Default

    da bineintekes ca sunt valabile de la o runda la alta

  5. #525
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Creditele nu se sterg la sfarsitul rundei, ele se reporteaza de la o runda la alta.

  6. #526
    Guest

    Default

    Cum poate fi asa handicapat jocul ? Am facut cu un calculator pe crims.biz aveam 950 forta si am dat la Baietii de Cartier.Primele 2 super ok,a treia ma bagat la puscarie.Am dat spaga sa ies,m-am bagat la paypal am dat 3 spargeri,a patra iar inchisoare.Doamne cum poate fi asa de kkt jocul ?

  7. #527
    Guest

    Default

    pai data viitoare incearca sa iti calculezi forta spargerilor pe TheCrims Calculator | TheCrims Calculadora atualizada si sa iti calculezi durabilitatea armei minima

  8. #528
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MasterOfCookies View Post
    Cum poate fi asa handicapat jocul ? Am facut cu un calculator pe crims.biz aveam 950 forta si am dat la Baietii de Cartier.Primele 2 super ok,a treia ma bagat la puscarie.Am dat spaga sa ies,m-am bagat la paypal am dat 3 spargeri,a patra iar inchisoare.Doamne cum poate fi asa de kkt jocul ?
    nu e bun crims.biz

    eu zic de o groaza de timp sa folositi calculatoru asta nou !!! e topic special facut

  9. #529
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by MasterOfCookies View Post
    Cum poate fi asa handicapat jocul ? Am facut cu un calculator pe crims.biz aveam 950 forta si am dat la Baietii de Cartier.Primele 2 super ok,a treia ma bagat la puscarie.Am dat spaga sa ies,m-am bagat la paypal am dat 3 spargeri,a patra iar inchisoare.Doamne cum poate fi asa de kkt jocul ?
    E adevarat , calculatorul de pe CRIMS.biz - Calculators for TheCrims nu mai este bun de mult ,de vreo doi ani , deoarece s-au schimbat formulele matematice de calcul al skill-ului. Totusi ,degeaba aveai 950 forta si toleranta ,conteaza si ce arma si armura foloseai .Runda asta s-a putut da fara probleme la Baietii de Cartier cu 700 skill , mitraliera si armura de corp. Mai exista si posibilitatea sa fi fost razie in ziua respectiva ,si atunci puteai sa ai si skill de AC ,ca tot exista o mica sansa de a intra la pirnaie.

    P.S. : Foloseste TheCrims Calculator | TheCrims Calculadora atualizada , este O.K.
    Last edited by SadAngel; 03-06-2010 at 10:39 PM.

  10. #530
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SadAngel View Post
    E adevarat , calculatorul de pe CRIMS.biz - Calculators for TheCrims nu mai este bun de mult ,de vreo doi ani , deoarece s-au schimbat formulele matematice de calcul al skill-ului. Totusi ,degeaba aveai 950 forta si toleranta ,conteaza si ce arma si armura foloseai .Runda asta s-a putut da fara probleme la Baietii de Cartier cu 700 skill , mitraliera si armura de corp. Mai exista si posibilitatea sa fi fost razie in ziua respectiva ,si atunci puteai sa ai si skill de AC ,ca tot exista o mica sansa de a intra la pirnaie.

    P.S. : Foloseste TheCrims Calculator | TheCrims Calculadora atualizada , este O.K.
    la spargeri conteaza foarte mult inteligenta ...

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •