Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 81 of 131 FirstFirst ... 3171798081828391 ... LastLast
Results 801 to 810 of 1308
  1. #801
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by winner4fun View Post
    Hmm..ce vremuri bune..pacat ca nu am apucat,cei care au facut acest lucru au fost banati,nu? Sau inca mai au miliarde de credite.
    Stai lin,daca nu stiai,nu merge de pe Paypal pe Moneybookers sau invers.
    sunt conturi cu credite multe si acum te asigur eu

  2. #802
    Guest

    Default

    Esti inca o victima colaterala in razboiul gangurilor. Micul tau gang a fost distrus de mult mai puternicul ....:::bayburt:::..... .
    WOW?! Eu nu am sunt in nici un gang.Ce inseamna asta? Oricum nu mi-a luat mult,decat 200 cam asa din fiecare...ii fac 1h..dar...nu stiu cum s-a putut intampla daca nu fac parte dintr-un gang!

  3. #803
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Quote Originally Posted by winner4fun View Post
    Esti inca o victima colaterala in razboiul gangurilor. Micul tau gang a fost distrus de mult mai puternicul ....:::bayburt:::..... .
    WOW?! Eu nu am sunt in nici un gang.Ce inseamna asta? Oricum nu mi-a luat mult,decat 200 cam asa din fiecare...ii fac 1h..dar...nu stiu cum s-a putut intampla daca nu fac parte dintr-un gang!
    Ai luat un GA (gang assault), mesajul pe care l-ai primit e eronat, ar putea fi un bug sau o eroare de traducere, voi verifica. Oricum efectul e acelasi, un gang te-a atacat.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  4. #804
    Guest

    Default

    Cu cine pot vorbi si eu sa trimit bani prin Paypal ? De preferat Kirk .

  5. #805
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by winner4fun View Post
    Cu cine pot vorbi si eu sa trimit bani prin Paypal ? De preferat Kirk .
    n-ai nici ce si nici cu cine . singura modalitate de a cumpara credite este cea oficiala de pe pagina site-ului

  6. #806
    Guest

    Smile Credit

    Odata la 2 zile sau chiar la o zi , cei de pe facebook care au pagina THECRIMS , afiseaza cate un cod (voucher) cu 10 credite . Merge bagat doar de prima persoana?

  7. #807
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Quote Originally Posted by teils1 View Post
    Odata la 2 zile sau chiar la o zi , cei de pe facebook care au pagina THECRIMS , afiseaza cate un cod (voucher) cu 10 credite . Merge bagat doar de prima persoana?
    Da, primul care citeste mesajul ia codul, il introduce pe site si castiga creditele aferente acelui cod.

    Mult noroc!
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  8. #808
    Guest

    Default

    teils1 sau kirk,poate imi trimite-ti si mie adresa Facebook,ca am gasit miliarde pagini cu TheCrims,nu stiu care este cea originala.
    ON: Este posibil,ca in viitorul apropiat,sa putem schimba tara? Cu credite,desigur.Si asa da-ti bani pentru primi 5 International.Sa zicem,sa fie 10 Credite sa te muti de pe o tara in alta,si la profil,sa arate tara din care esti,adica unde sunt si medaliile,daca de exemplu eu sunt din Romania si ma mut in Bulgaria,la profil sa apara,acolo unde se afla si VIP,Medalii etc,ca sa va dati seama cine a platit cu adevarat pentru aceasta optiune,si cine roaga un coleg din alta tara sa faca acest lucru. Eu zic ca ar fi un lucru interesant,acum Memox si ceilalti decid.

  9. #809
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Quote Originally Posted by witsK View Post
    teils1 sau kirk,poate imi trimite-ti si mie adresa Facebook,ca am gasit miliarde pagini cu TheCrims,nu stiu care este cea originala.
    ON: Este posibil,ca in viitorul apropiat,sa putem schimba tara? Cu credite,desigur.Si asa da-ti bani pentru primi 5 International.Sa zicem,sa fie 10 Credite sa te muti de pe o tara in alta,si la profil,sa arate tara din care esti,adica unde sunt si medaliile,daca de exemplu eu sunt din Romania si ma mut in Bulgaria,la profil sa apara,acolo unde se afla si VIP,Medalii etc,ca sa va dati seama cine a platit cu adevarat pentru aceasta optiune,si cine roaga un coleg din alta tara sa faca acest lucru. Eu zic ca ar fi un lucru interesant,acum Memox si ceilalti decid.
    The Crims | Facebook

    Nu ne-am gandit la asta, dar nu spun nici da nici nu la posibilitatea introducerii unei asemenea optiuni in viitor.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  10. #810
    Guest

    Unhappy

    Cum pot sa fac ca sa imi creasca energia mai repede?

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •