Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 95 of 131 FirstFirst ... 45859394959697105 ... LastLast
Results 941 to 950 of 1308
  1. #941
    Guest

    Default salutare

    spunetimi si mie va rog cat skill trebui pentru ss si mpt?

  2. #942
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by arhangel77 View Post
    spunetimi si mie va rog cat skill trebui pentru ss si mpt?
    Pentru ss un membru trebuie sa aibe minim 2k asta ar insemna sa faci [intel+forta+(toleranta/2)]/3= forta de spargere a contului.
    Pentru mpt iti trebuie 4.5kk.

  3. #943
    Guest

    Default

    cum imi schimb parola de la cont si pe forum???

  4. #944
    Guest

    Default

    am si eu o intrebare...dc nu imi apare ''gasca de motociclisti'' pe 1 cont si pe restu apare?

  5. #945
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ****erZ'PoZiTiV View Post
    am si eu o intrebare...dc nu imi apare ''gasca de motociclisti'' pe 1 cont si pe restu apare?
    Poate contu pe care nu iti apare nu este spargator...Gasca de motociclisti apare doar la spargatori

  6. #946
    Guest

    Default

    da ai dreptate is gangster...multumesc

  7. #947
    Guest

    Default

    salut.am o intrebare si as dori un raspuns destul de complex...Am activat modul iepure,din cate am inteles e ca si cum ai avea mai multe conturi,dar dupa ce l-am activat m-am blocat nu stiu cum sa fac sa dau de ceilalti "iepuri" si sa cresc contul principal.Astept un raspuns.va multumesc.

  8. #948
    Guest

    Default

    Conturile setate la modul iepure nu vor fi incluse in statisticile jocului prin urmare nu pot castiga runda.

    Iepuri = mai multe conturi (in afara de cel principal) daca activezi modul iepure nu inseamna ca o sa ai mai multi iepuri ..


    Atentie! Aceasta optiune este doar pentru jucatorii experimentati!

  9. #949
    Guest

    Default Va rog ajutatima

    As vrea sa stiu unde pot afla cine mia dat chat ban pe degeaba deabia am facut si eu 400 respect si nu am injurat sau agresat pe nimeni prin chat si ma deranjeaza faptul ca miam luat chat ban pe degeaba .... Multumesc Anticipat Morteles

  10. #950
    Guest

    Default

    Daca numele tau este Morteles in TheCrims,atunci NU ai primit ban din cate vad eu.
    Daca aveai ban nu ma lasa sa iti vad profilul.
    Mai incearca sa intri in cont si bafta la joc.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •