Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 87

Thread: Top5

  1. #11
    Guest

    Default hehe

    Ja naravno kao bojagi nemam nikakve veze sa tih 5 :P
    Last edited by DB3; 02-07-2009 at 04:08 AM.

  2. #12
    Guest

    Default :)

    Znachi nikad od nas tim nece biti... Neka tako nam i treba da nas pobedjuju tamo neki albanci tako nam i treba kad neznamo da igramo timski svi bi samo da pobede...

  3. #13
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    Ochigledno imaju veci motiv od nas...

  4. #14
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    84

    Default :)

    Quote Originally Posted by Mazuma View Post
    Ochigledno imaju veci motiv od nas...
    Nemaju veci motiv od mene proslu rundu sam ja sjebao opustio sam se na sredini runde i onda je debil dao 200 kredita da me ne primaju u gang ovu rundu obaram rekord koji je on postavio proslu i prvi sam znachi makar morao sve sam da radim.
    A kako je laki poceo da igra i ostali izgleda da cu imati pomoc samo od lakija i to u vidu moralne podrske poshto nemozhe da se pokupi sa novim pravilima hahahaha
    This is 10% luck, 20% skill,15% concentrated power of will,5% pleasure,50% pain and 100% reason to remember the name!(Exot1c)

  5. #15
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    Ja bi voleo da neko obori FatJony-jev rekord od 340.000 snage, bez donacije i milkovanja

  6. #16
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    84

    Default :)

    Quote Originally Posted by Mazuma View Post
    Ja bi voleo da neko obori FatJony-jev rekord od 340.000 snage, bez donacije i milkovanja

    Ako se promene pravila to ce biti moguce ovako... NEMA SANSE DA JE ISTO LAKI BI IGRAO OVU RUNDU NEBI NA POCETKU 3 puta otisao u zatvor....

    Tako da ono nemozesh da racunash to tada kad je igrao FatJony I ovo sad shto mi igramo... Evo nek igra FatJony sad ako do kraja bude imao 100 000 snage ja mu skinem kapu ali nema sanse...... Sada bash zbog tog milkanja i tih stvari neko ko ima ugled 20 000 mozhe imati 40 000 snage i tolerancije i 100 intaligencije sve je mnogo drukcije sad...
    This is 10% luck, 20% skill,15% concentrated power of will,5% pleasure,50% pain and 100% reason to remember the name!(Exot1c)

  7. #17
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    84

    Default :)

    Mazuma ja bih voleo da ti igrash jednu rundu bar do fk-a da dodjesh chisto da vidish koliko je to sada tesko jer ti josh uvek razmisljash na onaj nacin kad su bila stara pravila i uoshte ne znash kakav je sad sablon igranja i mislim da je to loshe ...

    Evo zamolio bih te da igrash ovu rundu malo da vidish kako je sada igrati ako budesh top 5 u srbiji skidam ti kapu...
    This is 10% luck, 20% skill,15% concentrated power of will,5% pleasure,50% pain and 100% reason to remember the name!(Exot1c)

  8. #18
    Guest

    Default

    ajde da se izvinim svima sto nisam igrao do sada(upravu je Bojan ne mogu da se pokupim sa ovim novim pravilima) u zadnjih u subotu sam napravio najvece sranje u zivotu i sad nisam bas u fazonu da igram crimse posle svega sto se izdesavalo :P


    mozda za par dana pocnem kad malo dodjem sebi

  9. #19
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by LakiLuciano View Post
    ajde da se izvinim svima sto nisam igrao do sada(upravu je Bojan ne mogu da se pokupim sa ovim novim pravilima) u zadnjih u subotu sam napravio najvece sranje u zivotu i sad nisam bas u fazonu da igram crimse posle svega sto se izdesavalo :P


    mozda za par dana pocnem kad malo dodjem sebi

    Tebi covek da nacrta da treba da se smirish i ne tucesh da si sad punoletan i da je sad zajebanije ti nebi shvatio nabijem te bash! zjeeee
    This is 10% luck, 20% skill,15% concentrated power of will,5% pleasure,50% pain and 100% reason to remember the name!(Exot1c)

  10. #20
    Guest

    Default

    nisam ja kriv keve mi mada svi ostali kazu da jesam

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •