Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 87

Thread: Top5

  1. #21
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    pa kad gledash tudje ribe po klubovima, umesto lepo da dodjesh u Crimsgrad i karash kurave...c...c..c...

  2. #22
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by Mazuma View Post
    pa kad gledash tudje ribe po klubovima, umesto lepo da dodjesh u Crimsgrad i karash kurave...c...c..c...
    Ahahahahahaha da,da 100% je zbog toga znam ja da je on smeker muva tudje ribe i one njega posle ga jure da ga biju hahahah
    This is 10% luck, 20% skill,15% concentrated power of will,5% pleasure,50% pain and 100% reason to remember the name!(Exot1c)

  3. #23
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Quote Originally Posted by Exot1c View Post
    Sada bash zbog tog milkanja i tih stvari neko ko ima ugled 20 000 mozhe imati 40 000 snage i tolerancije i 100 intaligencije sve je mnogo drukcije sad...
    to je moglo i ranije, zapravo ja sam imao 35k snage 30k tol sa 20k respa napao lika sa 18k respa i puko statse! Nisam igrao po novim pravilima ali ne verujem da se mnogo toga promenilo u smislu da je sad do statsa teže doći...
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  4. #24
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    84

    Default !

    Quote Originally Posted by FatJony View Post
    to je moglo i ranije, zapravo ja sam imao 35k snage 30k tol sa 20k respa napao lika sa 18k respa i puko statse! Nisam igrao po novim pravilima ali ne verujem da se mnogo toga promenilo u smislu da je sad do statsa teže doći...
    Pa pazi teze je doci probaj da igrash evo mazuma je poceo da igra pa se smorio pitaj ga za utiske... Ni on ni LakiLuciano nemogu da se pokupe sa ovim novim sistemom....
    This is 10% luck, 20% skill,15% concentrated power of will,5% pleasure,50% pain and 100% reason to remember the name!(Exot1c)

  5. #25
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    pa igra je ionako smorna u početku... ja sam igrao sa 20 acc-ova u početku, i za 5-6 crims dana sam već uveliko radio ac, sa 10 acc-ova sa kojima sam igrao imao sam preko 2500 ubistava i preko 400k statsa(oko 40k po acc-u)... mislim da je svaki početak težak a da počinjem opet nešto me mrzi :P

    edit:
    evo sad sam odigrao sa 2 acc do 100 respa isto kao i ranije bez zatvora i pizdarija!
    Last edited by FatJony; 02-17-2009 at 11:28 AM.
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  6. #26
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Mazuma View Post
    pa kad gledash tudje ribe po klubovima, umesto lepo da dodjesh u Crimsgrad i karash kurave...c...c..c...
    i to trudne ribe brate ... ovde bi jedan citat iz Mi nismo andjeli 1 pao ko budali samar


    Dzoni veruj da je drugacije dosta .... jedini nacin sada da dodjes do statsa jeste da plajckas al capone pa da zeceve ubijas postepeno satima .... hunt ne postoji... dobro to za padanje u zatvor moze da se ispravi ako malo vise pazim ali ovo gore ne moze da se promeni...

  7. #27
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    kako nema hunt-a pojasni to malo.... pa ako toga nema onda je igra šit!
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  8. #28
    Guest

    Default

    pa zato sto po klubovima nema nikoga pokusaj malo da igraj pa ces videti ... mada mozda je ove runde drugacije ...

  9. #29
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    ma ja rek'o da nisu nešto uveli novo što bi sprečilo rokanje... ev sade ću da blejim po klubovima pa baš da vidim :P
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  10. #30
    Guest

    Default

    pa pokusavaju svim snagama to da vrate ali ljudima se vise isplate da pljackaju al caopnea 3h i da naprave 120k statsa nego da sede u klubu 3h i da naprave 5k

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •