Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 87

Thread: Top5

  1. #31
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    šta bre 120k statsa... kako možeš da napraviš 120k statsa na caponeu za 3h
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  2. #32
    Guest

    Default

    pa tako sto ces da pljackas sa 10 accaunta non stop i kad sa svima dodjes do 300 miliona para onda ih milkujes ...

    i onda kad dodju do 0 onda kupis po 500 statsa npr i onda opet iz pocetka i sve tako i onda na 6 accaunta napravis 20k statsa samo sto taj proces dugo traje ali kad igra 10 ljudi onda je opustencija ljuta

  3. #33
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    dada a to sve traje 3h
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  4. #34
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    ja sam pocheo sa 3 accounta, i za 2-3 sata stigao do feda. Igrao sam kao i nekad, i bez kalkulatora, ni jednom nisam pao u zatvor ni bolnicu, pazio se, malo vishe. to se nishta nije promenilo. jedino su se pravila promenila, kao mora da se pazish da te ne uhvate (ili da vas ja ne uhvatim) da igrash sa nalozima koji nisu povereni ili u rezimu zeca i blablabla...

    za sad je manje vishe isto sve. ako kupim nomex i mean machine, videcu da lovim malo, da vidim dal se tu neshto zaista promenilo.

    igra smara naravno jer oduzima vreme, a ja ga nemam bash preterano. Ovako se ulogujem par puta dnevno, banujem po kog bezobraznog turchina, al ajde reko kao admin, mora da znam i kako se igra ovo...

    Laki, mozda se taktika promenila, ako je zaista moguce da za 3 sata mozesh do AC, ne? Nisam skapirao, jel milkujesh zecheve kojima si kupio statse?
    Last edited by Mazuma; 02-17-2009 at 02:10 PM.

  5. #35
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    on kaže da radiš AC 3h, da izmuzeš zečeve na 0 a onda sa parama od AC kupiš statse kad su najjeftiniji... mene je mrzelo da muzem zečeve koji su imali 20+k statsa

    Quote Originally Posted by Mazuma View Post
    jedino su se pravila promenila, kao mora da se pazish da te ne uhvate (ili da vas ja ne uhvatim) da igrash sa nalozima koji nisu povereni ili u rezimu zeca i blablabla...
    znači ako igram sa više acc-ova moraju da budu svi u režimu zeca??
    Last edited by FatJony; 02-17-2009 at 04:00 PM.
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  6. #36
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    84

    Default FatJony

    U principu da svi moraju da budu rabbit taj proces je nepovratan samo main sme da bude van rabit moda.

    Shto se tiche 3h to je glupost do 300miliona ti treba 2-3 dana pljackanja ako pljacka vas 2 i to da se ne ubijate od pljackanja moze to za jedan dan da se uradi ali da pljackash od ujutro do uvece...

    A proces milkanja dok ima statsa traje pola sata sat vremena,a kad nestane statsa ako hocesh pravilno da milkash pare to traje 4-5 dana tako da ono stvarno ne znam odakle vam sve te teorije ili mene laki nije dobro skontao ili ga onaj dobro istukao
    This is 10% luck, 20% skill,15% concentrated power of will,5% pleasure,50% pain and 100% reason to remember the name!(Exot1c)

  7. #37
    Guest

    Default

    @fatjony nisam mislio da sam pljackas nego da svi pljackaju sa po jednim accauntom i onda pljacke lete .... negde gore sam napisao "sasvim je druga price kad igra deset ljudi" pa sam mislio da ne moram ponovo da pisem ... a posto se sada vecina jacih timova sastoji od po 10 ljudi koji direktno igraju na accauntu onda se taj sistem primenjuje i posle kad napravis 20 fk accaunta onda svi sa po 2 i radi se fk pa onda isti proces i tako dalje i tako blize ...


    @mazuma kazes malo vise si pazio ... uzmi probaj da igras sa 10 accaunta kao sto sam ja probao i pokusaj da pljackas brzo ... onda nemas bas vremena za razmisljanje nego samo klikces a ovi kodovi i ove nove racunice u pljackama malo vise oduzimaju vremena i onda je logicno da se desi neka greska a to umanjuje sanse da ja igram ovu rundu


    @exot1c nije me niko prebio cak naprotiv....

  8. #38
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    84

    Default :)

    Laki zver hehehehe go go go

    mada bolje bi bilo da se ne tucesh punoletan si...
    This is 10% luck, 20% skill,15% concentrated power of will,5% pleasure,50% pain and 100% reason to remember the name!(Exot1c)

  9. #39
    Guest

    Thumbs down

    ne znam ja ko samara ljude bez razloga ja sam bar imao dobar razlog

  10. #40
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    E pa gledaj ovako, mene je crims smorio iskljucivo sto sam ga igrao tako kako jesam... znaci radio sam AC sam sa zecevima mozda 5 ili 6 puta u toku runde ali sam radio AC dok ne uzmem po 300-400 milki sa svakim zecom(proces od oko 3-4h) uzgred ako igras sam mnogo ces brze raditi AC nego kad to radi 10 ljudi... statse nisam kupovao nego sam rokao druge ljude sa 10 acc + main!

    @laki - ako radi 10 ljudi AC to onda nije solo i ti statsi o kojima pricas nisu tvoji tako da prica za 3h 120k statsa(koliko god bila nemoguca pada u vodu), a za ta 3h dobro se napredovalo sa statsima oko 25-30% od tvog respa!

    :P
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •