Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 87

Thread: Top5

  1. #41
    Guest

    Default

    pa ako ti mozes da uzmes 300-400 milki pljackajuci sam ac onda si time za ta 3h dosao do 2/3 puta od 120k statsa


    posle ti ostaje samo da prebacujes statse sto ti uzme recimo jos 2h i to ti je to....

    naravno moras da znas kako
    Last edited by LakiLuciano; 02-17-2009 at 10:25 PM.

  2. #42
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    84

    Default :)

    Pod 1. Nepljackash sam nego rade 2 coveka. Koliko sam ja razumeo ranije nije bilo onih prolaznika shto te pitaju neshto kodova itd... Sad na primer sa 1 ip-a nemozesh da stavish vishe od 5 nickova u jedan klub pishe ti no more then 5 accounts from the same ip.

    Pod 2. Ako vec pljackash 300 miliona ti od tih 300 miliona mozesh da napravish oko 80k statsa zashto bi tako neshto odbacio??? Vishe izvucesh statsa od para nego shto ih dobijesh dok si pljackao ac barem je sad tako.

    Pod 3. Od 1 AC pljacke do 300 miliona mozhe da se napravi 3 fk accounta tako da kad bi se na primer jednu rundu zaleteli Ja, FatJony, AcoSimana, Lakiluciano, Mazuma(koliko ima vremena),MrdnatBudala i tu par klinaca za te male pljackice, opusteno bi bili u top 5 na svetu dajte ljudi nemoj da vas mrzi ajde da se organizujemo jednu rundu...
    This is 10% luck, 20% skill,15% concentrated power of will,5% pleasure,50% pain and 100% reason to remember the name!(Exot1c)

  3. #43
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    @Exot1c

    1. to je novo.... znači ne možeš više ni fed sam da radiš

    2. mrzelo me je kao što sam već rekao, od zečeva nisam uzeo više od 100k statsa (snagu samo) a mogao sam bar 250k

    3. eh planirali smo više puta to ali nikako da se skupimo, nije da nas mrzi nego nema se vremena!

    @laki - za to treba mnooooogoooo vremena kad igraš sam, a i nemoguće je spustiti zečeve na 0 ako imaš samo jedan main acc...

    npr. imaš 10acc-ova sa po 10k statsa i main sa 11k, napadneš se po jednom sa svakim zecovom i izađeš na oko 20k statsa, dalje se napadaš sa po 2 zecova i ako tako nastaviš na 50-55k statsa ćeš već moći da ubiješ sve zecove pa da se to ne bi desilo počeš da ubacuješ oružje i armor i onda tako do 90k sa koliko ćeš moći da pobiješ zečeve sa punim naoružanjem, onda uzmeš 2 acc koji nema veze sa ovim zečevima pa njega pumpaš i td... e sad i ako uspeš da spustiš zecove na 0, što može samo lud čovek ako igra solo, mnogo bolja varijanta je da odradiš rusa nego da kupuješ statse i tako napraviš beskonačni kombo, a za one pare kupuješ drogu koju ćeš kasnije da prodaš na brodu i da bi sve to odradio treba da igraš igru 24/7 :P
    Last edited by FatJony; 02-18-2009 at 09:32 AM.
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  4. #44
    Guest

    Default

    rdk strategija ne moze da se radi vise ... ukinuli su je zato sto je olympic napravio 24 miliona statsa na njoj

    gledaj ovako imas jedan gang od 10 ac accaunta i pored njega imas 20 accaunta sa 1k npr i onda ti postepeno budzis svaki od tih 20 accaunta prebacivajuci statse iz ganga i dovoditi ih do nule ne umem bas lepo da objasnim ali noc pred kraj runde jedan egipcanin i ja smo smisljali kako da banujemo siptara i on je smislio nacin .. decko je napravio jedan fk accaunta za 2 minuta pfff ali srecni siptar je otisao 10 sekundi pre nego sto je trebalo na spavanju

  5. #45
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    ooooo neeeeeee.... pa što su ukinuli

    pa rekoh ja kad završiš sa main acc-om da pređeš na drugi acc pa njega i tako dalje,
    ali sve to mnogo traje a od crimsa nema leba
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  6. #46
    Guest

    Default

    a od WoW-a se mnogo ljudi obogatilo

  7. #47
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    da znaš da bi ga batalio kad bi mi neko resetovao acc btw na poslu sam po 12h tako da nemam toliko vremena ni za wow :P
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  8. #48
    Guest

    Default

    pa kad izadje nova eksapnzija kao da tu ti ga restartovali tako da..


    ja cekam da izadje mafia 2 i onda da ne izadjem iz kuce par dana :P

  9. #49
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    Laki, a koja je bila ideja za banovanje shiptara?

  10. #50
    Guest

    Default

    ajde edituj poruku kad je procitas


    mazuma:
    ne razumem, a u chemu bi se to razlikovalo od toga dal je napao nekoga u klubu?
    Last edited by Mazuma; 02-18-2009 at 11:19 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •