Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
  1. #1
    Guest

    Default o intrebare pt admini

    am observat ca se da ban...se verifica useru... si dupa un interval de timp se debaneaza...e corect asa?

    adik toti ce-i cu pile si tot felu de prostii..au voie sa incalce regulile...si apoi sa fie debanati...mi se pare o prostie.... gen NgGroups...doresc o explicatie din partea adminilor

  2. #2
    Guest

    Default

    mdaaaaahhhh de ce se mai da ban dak se scoate ? sa se verifice mai mult , sa se consulte adminii intre ei si dupa dai ban si ban sa fie nu sa fie debanat ... interesant crimsu asta......

  3. #3
    Guest

    Default

    lasa-i mah vlade asa-i jocu ce vrei sa faci ? daca ai ceva relatii pac debanat desi incalci reguli ce sa zic ... go go adminii poate luati si voi acolo 50-100$ dolari sa va cumparati ceva de ei :P

  4. #4
    Guest

    Default

    nu cer sa ii se scoata ban... dar doresc o explicatie concreta..pt ca asa nu se face... intai verifici bine dak a incalcat vreo regula...apoi banezi... faceti ceva cu anumiti admini... poate nu postez unde trebuie...

  5. #5
    Guest

    Default

    degeaba spui blue de admini nuj ce ... nu trebuia facut topicu aici .. nu cred eu ca au vreo treaba aia de pe "NgGroups" cu adminii romani.

  6. #6
    Guest

    Default

    interesele ma...oricum crims land of bugs a fost este si va fi un joc jucat de prieteni adminilor:d

  7. #7
    Guest

    Default

    cine vb ....

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CapaT
    am observat ca se da ban...se verifica useru... si dupa un interval de timp se debaneaza
    bro traiesti in romania .. deci stii cum functioneaza justitia la noi: te salta din casa, te baga in arest, porma se chinuie sa iti faca dosaru ... daca reusesc sa il faca e ok, daca nu le merge treaba iti dau drumu si iti cer scuze

    adminii isi fac doar treaba, copiind in cele mai fine detalii comportamentul omologilor lor din viata reala, logic nu ??

  9. #9
    Guest

    Default

    exact

  10. #10
    Guest

    Default

    N-ai ce-i face

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •